+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Anneye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi

Anneye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi

Ürün Kodu: T1082
Fotoğraflı ve isme özel kar küresi, eşine ender rastlanır anneniz içinse güçlü bir seçim. Hediyelik kar küresi seçimlerinizi daha büyük ayrıcalıklar ile yapmaya hazır olun. Öyle ki annenizi heyecanlandıracağınız birbirinden güzel tasarımları bir arada bulacaksınız. Kaçırılmayacak özel fiyatlarla gelen ürünleri doğum gününde severek biricik annenize takdim edebilirsiniz. Mutluluğu sizde büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Hayranlık duyacağınız anlamlı kar küresi modelleri ve birbirinden güzel ayrıcalıklar bir arada sizi bekliyor.
.
179,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Bizleri mutlu etmek için daima var gücüyle çaba sarf eden annelerimiz, sonsuza dek unutulmayacak yegâne kişilerdir. Sadece varlıkları bile mutluluk sebebidir. Bir de yüreklerindeki mutluluğun sebebi olmak vardır ki çok daha değerlidir. Bunu yapmak ise aslında son derece kolaydır. En küçük adılar bile onların nezdinde çok değerli olurken, alacağınız bir armağan adeta uğur getirecektir. Annenize ihtiyaç duyduğu moral ve motivasyonu bu anlamlı kar küresiyle verebilirsiniz.  
   
  Kişiye özel kar kürelerinin insanın hayatına dokunduğu bir gerçek. Ne zaman kişiye özel kar küresine bakılırsa bakılsın insanın içini rahatlatan, ruhunun huzurla dolduğu bir görüntüye ulaşabilmeniz mümkün hale geliyor. Özellikle küre sallandığında içerdeki kar tanelerinin dans ediyormuşçasına sağa sola savrulması, en fazla keyif veren durumlardan birisi oluyor. Ayrıca küreyi izleyerek bambaşka hayallere kapılmanız da, yine kürenin size katabileceği avantajlardan birisi olarak göze çarpıyor. Bir kişiye özel kar küresi siparişinde bulunarak, bu eşsiz manzarayı izlemek istemez misiniz?
   

  Anneye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kar Küresi Ölçüleri: 9 cm çapında ve  8,5 cm. yüksekliğindedir.
  2 -) Kar Küresi sallanmaya başladığında içerisindeki beyaz taneler hareket etmeye başlar.
  3 -) Nostaljik kar Küresinin fanus malzemesi ve alt kaidesi akrilik malzemeden üretilmiştir. 
  4 -) Anneye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde Aynı gün kargoya teslim edilir. 
  5 -) Ürün siparişiniz halinde kırılmayacak ve kargoda zarar görmeyecek şekilde muhafazalı gönderilmektedir.
  6-) Ürün içerisine göndereceğini fotoğraf eklenmekte ve kaide kısmı size özel olarak hazırlanmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.