Anneye Özel Mesajlı Termos Bardak

Anneye Özel Mesajlı Termos Bardak

Ürün Kodu: T380
Annelerimiz bizim canımız. Bizim için en çok emek verenimiz, biz için en çok korkanımız, bizi en çok sevenimiz. Kısaca bizim canımız ve kanımız. Onları sadece anneler gününde hatırlamak elbette biraz nankörlük olur ama mutlak olarak bugünü de hatırlayıp kutlamak gerekir. Anneler günü hediyesi olarak Anneye Özel Mesajlı termos Bardak almaya ne dersiniz? Parkta. Bahçede içeceklerini sıcak içmeyi seven anneleriniz için harika bir hediye seçimi olacak.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Anneye Özel Mesajlı Termos Bardak kesinlikle onların gönlünde yer edecek bir hediye olacak. Bu küçük hediye ile onu ne kadar düşündüğünüzü göstermesi olacaksınız. İçine ufak bir not ile sıcak içeceklerini soğuk içmen, soğuk içeceklerini sıcak içmen hiç içime sinmiyor annem diye onu düşündüğünüzü gösteren bir not bırakabilirsiniz. Her zaman onlar bizi düşünecek değil ya? Biraz da bizim onların düşünmemiz gerekiyor. Hele anneler gününde mutlak olarak özel bir kutlama yapmak şart.

  Anneye özel Mesajlı Termos Bardak her zaman severek kullanacağı bir hediye olacak. Sizin elinizden ne alırsa alsınlar mutlak olarak beğenecektir ama bu hediye onun için ayrı bir anlamlı olacak. Her zaman kullanabileceği ve üstelik ona özel olması ile de çok hoşlanacağı bir seçim olacak. Üzerinde onun adı ve soy adı yer alacak şekilde kişiye özel termos bardak çok şık bir tasarım ile hayat buldu.

  Anneye Özel Mesajlı Termos Bardak ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kullanılan Materyal: Termos içi sert plastik malzemeden imal edilmiş olup, insan sağlığı açısından zararlı maddeler içermez! 
  2 -) Sıcak ve soğuk içeceklerinizi aynı sıcaklık değerleri ile uzun bir süre muhafaza edebilir. 
  3 -) Ürün kişiselleştirme; termosun dışında bulunan sert şeffaf akrilik malzeme içerisindeki kağıt üzerine yapılmaktadır. Baskılar kaliteli ve canlı bir görünüme sahiptir.
  4 -) Sporda, ofiste, evde, Uzun yolculuk veya seyahatlerinizde kullanım için idealdir. 
  5 -) Ürün Ölçüleri: 19 cm uzunluk ve 7 cm genişliğe sahiptir. 
  6 -) Anneye Özel Termos Bardak hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.