sadsad x
asdasd

Bayan Sevgiliye Hediye Kar Küresi

Bayan Sevgiliye Hediye Kar Küresi

Ürün Kodu: T1084
Etkileyici kişiye özel kar küreleri yaşamaya hazır olun. Artık fotoğraflı ve isme özel kar küresi hediyelik kar küresi seçimlerinizi ayrıcalıklı bir şekilde yapmaya başlayacaksınız. Bikolihediye'nin kişiye özel kar küreleri kategorisinde beğenilerinize hitap edecel ürün çeşitliliğini bir arada bulacağınızı unutmayın. Özellikle de anılarınızdaki bir hatırayı yeniden canlandırabileceksiniz. 
.
49,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Fotoğraflı hediyelik kar küreleri ile etkileyicilikte zirveyi zorluyoruz. Sevgilinize hediye seçimlerinizi yaparken, sizi bekleyen daha pek çok fırsatın daha olduğunu hatırlatalım. Hayatınızda çok önemli bir yeri olan sevgilinizin için alacağınız hediyenin çok özel olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden de var gücümüzle sizin için çalışıyoruz. Sahip olacağınız eşsiz fırsatlar sayesinde sevgiliniz için en güzel armağanı almanı zor olmadığını göreceksiniz. Bikolihediye sevgililikte en değerli parçalardan biri olan hediyeyi, en özelleri arasından seçmenizi sağlıyor. Hatta kişiye özel hali ile beklentilerinizi çok daha iyi biçimde karşılamış olacak. Böylesi özel fırsatlar ve imkânlar sizi beklerken, yararlanmaktan büyük memnuniyet duyacaksınız. 
   
  İnsanları baktıkça keyiflendiren nesnelerden birisi haline gelen kişiye özel kar küreleri, yılbaşına özgü bir hediye olarak görülse de, normal bir zamanda da alınabilecek hediyeler kategorisinde yer alıyor. Kürenin içerisinde yer alan kar taneleri ve çeşitli nesneler, izlemeye doyulamayacak cinsten bir görüntü içeriyor. Dolayısıyla insanların boş vakitlerinde onların güzel vakit geçirmelerini sağlayan bu harika kişiye özel kar kürelerine olan ilgi, her geçen gün daha da büyüyor. Sizde bikolihediye.com aracılığı ile bu şahane nesnelere sahip olabilir ve yatağınızın başucuna bir yer açarak, buraya kar kürenizi yerleştirebilirsiniz.
   

  Bayan Sevgiliye Hediye Kar Küresi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kar Küresi Ölçüleri: 9 cm çapında ve  8,5 cm. yüksekliğindedir.
  2 -) Kar Küresi sallanmaya başladığında içerisindeki beyaz taneler hareket etmeye başlar.
  3 -) Nostaljik kar Küresinin fanus malzemesi ve alt kaidesi akrilik malzemeden üretilmiştir. 
  4 -) Bayan Sevgiliye Hediye Kar Küresi hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde Aynı gün kargoya teslim edilir. 
  5 -) Ürün siparişiniz halinde kırılmayacak ve kargoda zarar görmeyecek şekilde muhafazalı gönderilmektedir.
  6-) Ürün içerisine göndereceğini fotoğraf eklenmekte ve kaide kısmı size özel olarak hazırlanmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.