+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Best Friend İsme Özel Buton Rozet

Best Friend İsme Özel Buton Rozet

Ürün Kodu: 5446

Arkadaş için ayrıcalıklı ve çok hoşa gidecek bir doğum günü hediyesinde bulunmak için tercih edeceğiniz bu özel hediye, arkadaşınızın doğum gününü çok daha mutlu şekilde geçirmesine neden olacaktır. Şimdiye kadar arkadaşınıza verdiğiniz tüm hediyelerden artık sıkıldınız öyle değil mi? Ve artık bir farklılık yaratmak istiyprsunuz? O zaman çok doğru yerdesiniz, çünkü sizlere çok farklı bir seçim olacak bu değişik buton rozeti sunuyoruz. Best Friend İsme Özel Buton Rozet talep etmeniz halinde sizin bir mesajınızla arkadaşınıza ulaşıyor olacak. Bu mesajı hazırlamak ise size kalmış. Yaratıcılığınızı kullanarak İstediğinizi doğum günü mesajınızı yazdırabilirsiniz.
.

39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Arkadaşınız için hayatınızdaki en orijinal doğum günü hediye seçimi neden bu Best Friend İsme Özel Buton Rozet ile olmasın? Tüm ezberleri bu güzel buton rozetle yıkmış olacaksınız. Best Friend İsme Özel Buton Rozet bize göre arkadaşınızın şimdiya kadar alacağı en şoke edici armağan olacak. İnsanların birçoğu ucuz hediyeler ile arkadaşını mutlu etmenin yollarını aramaktadır. Arkadaşınız için en özel hediye türlerinden olan değişik buton rozetler, en ideal hediye tercihlerinden birisidir. 20 TL altı ucuz hediyeler kategorisinde kendisine yer edinen buton rozetler, özel üretim olan hediye ürünlerinden biridir.

  Arkadaşlarınıza özel buton rozeti ürünleri arasından seçim yaparak, arkadaşlarınızı bu buton rozetle mutlu etmeyi sağlayabilirsiniz. Gerçek bir dost, zaman içerisinde anlaşılır ve birçok testten sonra dost olunup olunmadığına karar verilir. Size bugüne kadar gerçek bir dost olduğunu birçok konuda kanıtlayan ve her zor durumunuzda menfaatten uzak bir şekilde yanınızda durmayı bilen dostunuza İnanıyoruz ki minnettarsınız. O zaman gelin bu özel dostu birlikte sevindirelim ve aranızdaki dostluk ilişkisine güzel bir anı kazandıralım. Arkadaşlık temalı bu özel buton rozet, süper dostunuza süper bir armağan olacak.

  Best Friend İsme Özel Buton Rozet İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Okul çanta, bez çanta, pantolon, ceket gibi dilediğin alanda buton rozetle tarzını yansıt ve kendini ifade et.
  2 -) İğneli rozet metal yüzey üzerine koruyucu kaplanarak hazırlanmıştır ve baskı kalitesi birinci sınıftır.
  3 -) 44 mm genişliğinde 4,3 cm çapındadır. Arkasında yer alan iğnesi ile dilediğiniz alanda sergileyebilirsiniz.
  4 -) Kişiye özel ve tasarım iğneli rozet modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
  5 -) kişiye özel tasarımlı iğneli rozet, yılbaşı hediyesi olarak ideal bir seçimdir.
  6 -) Best Friend İsme Özel Buton Rozet normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  7 -) Ürün için belirtilmiş fiyat, 1 adet iğneli rozet içindir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.