Erkek Bebekler İçin Fotoğraflı Mama Önlüğü

Erkek Bebekler İçin Fotoğraflı Mama Önlüğü

Ürün Kodu: T617
Erkek bebek görmeye mi gideceksiniz? Bebek görmeye giderken eli boş gitmek olmaz. Ufak ama hatıra kalacak bir hediye olsun istiyorsanız Erkek Bebekler İçin Fotoğraflı Mama Önlüğüne göz atabilirsiniz. Hem annenin çok severek kullanacağı bir hediye olacak, hem de bebeği ne kadar önemsediğinizi göstermiş olacaksınız. Tamamen bebek için özel olarak tasarlanacak olan bu önlük diğer sıradan önlüklerden hemen ayrılıyor olacak.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Erkek Bebeğe Kişiye Özel mama Önlüğü onun fotoğrafı ile süsleniyor olacak. Aynı zamanda üzerinde bebeğin ismini yazdırabilir ve doğduğu tarihi de ekletebilirsiniz. Bakıldığında sıradan bir mama önlüğü gibi görünebilir ama açıldığında ne kadar önemli ve özel olduğunu hemen ortaya koyacaktır. Sizler de erkek bebeğe hediye alternatifleri arasında yer alan ve oldukça ucuz olan bu hediye ile çok güzel bir hoş geldin bebek hediyesi verebilirsiniz. Erkek Bebek İçin Fotoğraflı Mama Önlüğü çok kullanışlı bir ürün olmanın yanı sıra, kullanımı bittikten sonra da saklanıp bir ömür hatıra kalabilecek bir hediye olacak. Ucuz bebek görme hediyesi olarak ön sıralarda yer alan bu mama önlüğünü mutlaka almalı ve hoş geldin bebek hediyenizi sunmalısınız. Aynı gün kargo yapılacak ve en hızlı şekilde hediyenize ulaşabileceksiniz.
   

  Erkek Bebekler İçin Fotoğraflı Mama Önlüğü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Erkek bebeklere özel fotoğraflı mama önlüğü kaliteli havlu kumaştan imal edilmiştir. 
  2 -) Mama önlüğünü size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz  esnasında 1 adet fotoğraf yüklemek, bebeğinizin isim ve doğum günü tarihini belirtmeniz gerekmektedir.
  3 -) Erkek Bebekler İçin Fotoğraflı Mama Önlüğü, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.