+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Evlilik Yıldönümü Temalı Mum Seti

Evlilik Yıldönümü Temalı Mum Seti

Ürün Kodu: 1748

Eşinize alınacak hediyeler nelerdir gibisinden beyninizde yüzlerce cevaplaması zor soru işaretleri dolaşıyor olabilir. büyük bir olasılıkla bu soru işaretleri Onun hobi veya zevklerinin neler olduğunu tam olarak bilemiyor olmanızdan kaynaklanmaktadır. Haliyle bu sorun, hediye tercihlerinizi direkt şekilde etkileyebilecek bir şey! Bu durumda en güzeli işinizi hiç şansa bırakmadan sevgili Eşinize Onun fotoğrafına ve sizin Ona söylemek istediğiniz mesajınıza özel olarak hazırlanacak bu özel Mumu hediye edin.
.

269,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Eşinize bu Mumdan daha güzel bir seçim olacağı kanaatini taşımıyoruz. Efsane Mum tasarımlarının sizi beklediği butik hediye sitesinde Eşinize özel olacak Anlamlı Mumu bulmakta zorlanmayacaksınız. harika şekilde hediye kutusu ile ambalajlanmış hediyenizi Eşinize Yıldönümünüzde takdim etmek için burada özel avantajlara sahipsiniz. Zira bu Mum hem harika tasarımı, hem taşıdığı samimiyeti ile harika bir hediye gibi görünüyor.

  Titrek mum alevi, adeta dans eder gibi herkesin dikkatini çeker. Ayrıca mum alevi bulunduğu ortama oldukça nostaljik bir hava verir. Oysaki ki Bikolihediye'in mumları hiç yakılmasalar bile, kişiye özel olmalarıyla zaten dikkat çekmeyi fazlasıyla başarıyorlar. Fotoğraf baskılı konsept tasarımlı veya isminize özel olarak hazırlatabileceğiniz kişiye özel mum setlerimizi İnanıyoruz ki çok seveceksiniz. 45 saat kadar yanma özelliğine sahip bu mumlar, dekoratif özellikleriyle de bulunduğu mekanı fazlasıyla süslemeye yetecektir.

  Evlilik Yıldönümü Temalı Mum Seti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Mum Ölçüleri : 6,5 Cm yükseklik ve 5,5 cm genişliğe sahiptir. Kullanıma bağlı olarak yanma süresi 24 saat kadardır.
  2 -) Ürün kişiselleştirme mumun dış çevresine özel şaffaf etiketle yapılmaktadır. Renkler son derece canlı ve kalitelidir.
  3 -) Mumlarımız doğa ile uyumlu parafin ve bitkisel balmumundan elde edilmiştir.
  4 -) 3 Adet mum olarak gönderilmektedir. Kişiye özel mumlar, yıldönümü, yılbaşı, özel gün ve kutlamalar için idealdir.
  5 -) Dikkat: Yanan bir mumu yanıcı maddelerden uzak tutmalısınız. Ayrıca yanmakta olan mum mutlaka gözetiminiz altında olmalıdır.
  6 -) Evlilik Yıldönümü Temalı Mum Seti normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde Aynı Gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.