+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

Ürün Kodu: T106
​Kişiye özel iki fotoğraflı sihirli kupa bardak ile sevdiklerinize sürpriz yapmak ister misiniz? Hediyenizi sunduğunuzda ilk bakıldığı zaman klasik hatta çok sıradan bir kupa gibi görünebilir. Oysa onun sihri tam da kendi içinde saklı. Sıcak içecek konulduğunda içine gizlenen fotoğraf yavaş yavaş belirlemeye ve asıl sürprizi ortaya çıkarmaya başlıyor olacak.
.
199,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (21)
 • Sihirli kupa bardak özellikle iki farklı kullanımı ile çok keyifli bir hediye sunmuş oluyor. Klasik kupa bardak yerine, kişiye özel iki fotoğraflı sihirli kupa bardak ile her zaman gülümseten çok özel bir hediye sunmuş olacaksınız. Üstelik bir değil, iki farklı fotoğraf ile kupanın her iki tarafı da bu sihre tanık oluyor olacak. Bu sihirli kupa ısındıkça resmi ortaya çıkaracak ve bu da hediye verdiğiniz kişinin kalbini ısıtmaya yetecektir. Sevgiliniz için alınacak en güzel hediyeye örnek olabilir. Bunu yanı sıra arkadaşlarınıza, aile üyenize yani kısaca sizin için özel olan herkes için harika bir hediye önerisi diyebiliriz.

  Biraz orijinal, hatta fazlası ile kişiye özel, çokça kullanışlı ve sürpriz dolu hediyelerden birini inceliyorsunuz. Dilerseniz hediyenizi satın alıp özel bir kutu ile hediye edebilirsiniz, isterseniz kendiniz kupa içinde sevdiğiniz bir kişiye sıcak bir şeyler ikram ederek yavaş yavaş çıkan fotoğrafın şaşkınlığını nasıl izlediğini gözlemeyebilirsiniz. İstediğiniz tüm fotoğraflarınızın baskısı yapılabilir. Üstelik oldukça kaliteli ve özel bir hediye sunmanın rahatlığı ise bir başka olacak.

  Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardakla İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1-) Ürün porselenden üretilmiş olup 8 x 10 cm boyutlarındadır. 
  2-) Göndereceğiniz 2 adet fotoğraf ürün üzerine Sublimasyon baskı ile basılır. Bu baskı türü kaliteli ve uzun ömürlüdür.
  3-) Üzerindeki baskının uzun süre kalabilmesi için yüksek ısıda yıkanmaması tavsiye edilir.
  4-) Siparişiniz esnasında 2 adet fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın.
  5-) Saat 14:00'a kadar verilcek siparişler için Sihirli Kupa Aynı Gün Kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.