sadsad x
asdasd

İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe

İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe

Ürün Kodu: T477
Özellikle ilk kez anne olanlar için, anneler günü çok daha büyük heyecanlara gebe olur. Küçük bir bebeğin elbette hediye alması mümkün değil ama bu görevi onun yerine, babası ya da annesi, babaannesi üstelenebilir. Amaç anneye bir sürpriz yapmak ve onun bu özel gününü kutlamak. Ufak bir hediye bile yeterli olacaktır. Biz İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe tasarımımız ile onu çok sevindirecek ve aynı zamanda çok severek kullanacak hediyeyi hazırlamak istedik.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe tasarımı ile kız çocuğu olan anneler için harika bir anneler günü hediyesi. Kız çocuğu annelerine hediye seçim yapmak aslında oldukça kolay ama biz onu hem şaşırtan hem de çok mutlu edecek tasarımlara ağırlık veriyoruz. Dolayısı ile de en güzel anneler günü hediyesi birden fazla çeşit ile sizlere sunuluyor. Üstelik bu hediyemiz kişiye özel bir hediye. Üzerinde dilediğiniz bir fotoğraf baskısı ve yazılacak iki ufak not yer alıyor olacak. Bebeğine mama verirken çok severek kullanacağı bir hediye olacak.

  Anneler her zaman aslında işine yarayan ve daha çok çocuklarının kullanacağı eşyaları severler. Bu sebeple İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe tam buna hitap ediyor. Hem onu hatırlayıp ufak bir anı bırakmış oluyorsunuz hem de çok sık kullanacağı bir ürün sunmuş oluyorsunuz. Normal düz bir önlük fiyatına çok daha özel bir tasarımın sahibi olacaksınız.
   

  İlk Anneler Günü Hediyesi Mama Önlüğü Pembe İle İlgili Olarak Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Bebek Mama Önlüğünün kenarları PEMBE renktedir.  
  2 -) Ürün bebek sağlığı açısından havlu kumaştan üretilmiştir. Boyun kısmında cırt cırtı bulunmaktadır. 
  3 -) Bebeklerin narin cildine uygundur. 
  4 -) Boyutlar: 20 x 20 cm'dir. 
  5 -) Uzun süre kullanım için makinede yıkamayınız ve ütülemeyiniz.
  6 -) Bu bebek ürünü hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.