+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti

Ürün Kodu: T151
Kalem hediyesi bizce verilebilecek en zarif, en kibar ve en özel hediyelerden biridir. Aldığınız hediyenin her an onun cebinde taşınması ya da ellerinin arasında olması ne kadar güzel bir ayrıntı öyle değil mi? Sevdikleriniz için bu kadar işe yarayan bir hediyeyi bu denli özel bir hale getirip hediye vermek çok daha anlamlı olacak. İsme özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti hediyesi herkese verilebilecek harika bir hediye seçimi.
.
169,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Erkeğe kadına, annenize babanıza, sevgilinize arkadaşınıza yani kısaca hediye almak istediğiniz herkes için tercih edebilirsiniz. Özellikle hem çok bilinen hem de özel bir hediye seçimi arıyorsanız İsme özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Setine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Hem çok şık hem de çok ucuz fiyatı ile de sizi hiç yormuyor olacak. Üsten basmalı olarak kullanılan ve özel kalem kutusu içinde gelen bu kalemler vazgeçilmez eşyalarından biri olacak. İsme özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti yeni iş hediyesi olarak da tam doğru seçim diyebiliriz. Sürekli olarak kullanacağı kalemi sizin almanız ve onu daha özel bir hale getirip isim yazdırmanız harika bir hediye seçimi olacak. Alınıp kullanılmayan ya da hiçbir değer hissettirmeyen bir hediye yerine bu özel kalem seti hediyesi ile karşı tarafı mutlu edebilirsiniz. Tüm sevdikleriniz için alabileceğiniz oldukça şık, kullanışlı ve kaliteli bir hediye olan isme özel kalem seti hediye konusunda ki tarzınızı ve düşünceliğinizi de ortaya koyuyor olacak.
   

  İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kalem Seti 2 adet kalem ve özel kalem kutusundan oluşmaktadır. 
  2 -) Kutusu içerisinde 2 adet üsten basmalı açılan kalem yer almaktadır.
  3 -) Kalemlerden biri tükenmez; diğeri ise uçlu kurşun kalemden oluşmaktadır.
  4 -) Siparişiniz halinde 2'li kalem olarak gönderilecektir. 
  5 -) Kutu ölçüleri: 16 x 5 x 2,5 cm'dir.
  6 -) Kalem kutusu üzerine istediğiniz mesajı ve dilediğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. 
  7 -) Kalemler üzerine Mesajınız ve dilediğiniz isim yazılabilmektedir. 
  8 -) İsme Özel 2’li Kalem Seti, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.