İsme Özel Metal Clipper Çakmak

İsme Özel Metal Clipper Çakmak

Ürün Kodu: T272
İsme özel hediyeler her zaman dikkat çeken ve tercihte ön plana çıkan hediye seçimleridir. Karşında ki kişiye sen benim için önemli ve değerlisin demenin aslında en kolay ve en manevi yüklü cevabı olacak. İsme Özel Metal Clipper Çakmak ürünü de bunlardan iri. Hediye vermek istediğiniz kişi sigara kullansın kullanmasın fark etmeksizin bu şık hediyeyi alabilirsiniz. Çakmak için illa kişinin sigara içmesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz? O halde yanılıyorsunuz. Ateş hayatımızda sadece sigaraya değil birçok çok gerek oluyor. Bu sebeple sevdiklerinizi bu hediye ile taçlandırabilirsiniz.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (8)
 • İsme Özel Metal Clipper Çakmak metal tasarımı ile ve şık kutusu ile öne çıkıyor. Üzerinde hediye vereceğiniz kişinin adı ve soy adı yazıyor olacak. Hediyeyi aldığı anda bu nemli ayrıntı onu yeterinde mutlu olmasını sağlıyor olacak. Özelikle erkeklere alınacak hediyeler alternatifinde başı çekiyor olabilir. Yine aynı şekilde kadınlara alınacak hediyeler içinde de popülaritesini koruyacak gibi duruyor. Sizlerde üzerinde ismi yazılı olan kişiye özel çakmak modeli ile uygun fiyata bir hediye satın alabileceksiniz. Bu fiyata böylesine değerli bir hediye bulmak odlukça imkansız olsa gerek. Kapınıza kadar hizmet veren Bikolihediye ile hediye almak hem kolay hem de oldukça ucuz olacak. Bu sebeple sizler de hediye seçimleriniz için Bikolihediye’e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
   

  İsme Özel Metal Clipper Çakmak İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün, Orijinal Clipper Çakmaktır. 
  2 -) Özellikler: Renk: Parlak Gümüş - Materyal : Metal 
  3 -) Çakmağın alt kısmında gaz dolum haznesi bulunmaqktadır. 
  4 -) Özel kutusu içerisinde gönderilmektedir. Kutu Ölçüleri: 9,5 x 2 x 4 cm.
  5 -) Çakmağın Ölçüleri: 7,5 x 1,5 cm.
  6 -) Ürünü sizin veya sevdiklerinizin ismine özel hale getirebilmemiz için, siparişiniz esnasında İSİM SOY İSİM Yazmanız gerekmektedir.
  7 -) Clipper Çakmak üzerine yazılacak yazılar Lazer işleme teknolojisiyle yazılmakta olup, uzun yıllar kalıcı özelliktedir ve asla silinmez!
  8 -) İsme Özel Clipper Çakmak, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.