+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak

Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak

Ürün Kodu: T1136
Hayatımızın odak noktasında, telefonlarımızda bilgisayarlarımızda sık sık başvurduğumuz ilk alan arama motorları oluyor. Gerek derslerimiz ile alakalı, gerek merak ettiklerimiz ile alakalı ya da herhangi bir konuda ulaşabileceğimiz ilk adres öyle değil mi? Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak tasarımında bundan esinlenmek istedik ve ortaya sıra dışı ama aynı zamanda eğlenceli bir hediyelik ürün sunmak istedik.
.
MODEL SEÇİNİZ:

Beyaz Kupa

Sihirli Kupa

104,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak oldukça esprili bir dil ve tasarım ile yapıldı. Arama motoruna dünyanın en güzel kızı yazsak sizce ne çıkar? Siz kimin çıkmasını istiyorsanız biz onu hazırlıyoruz. Kupa bardağınızı bir arama motoru tasarımı haline getiriyor ve üzerinde istediğiniz kişinin adını ve fotoğraflarını bastırıyoruz. Böylelikle hem çok eğlenceli hem de çok keyifli bir kupa bardak ile tanışmış oluyorsunuz. Sizler de sevdikleriniz için bu özel Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardağını yaptırabilirsiniz. En yakın arkadaşınız için, ablanız ya da kardeşiniz için, kız arkadaşınız için kısaca dünyanın en güzel kızı o diye hitap etmek istediğiniz herkese bu özel kupayı yaptırabilirsiniz. Artık çok daha keyifli bir şeyler içebilecek ve kupasını daha keyifle kullanabilecek. 

  Kişiye Özel Fotoğraflı Arama Motoru Bardak İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün üzerindeki baskı 40 - 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır.
  2 -) Beyaz ve Sihirli Kupa olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.
  3 -) Kupa Bardak Porselen Malzemeden üretilmiştir.
  4 -) Saat 14:00'a kadar vereceğiniz siparişlerde bu ürün aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.