+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Kitap Mührü

Kişiye Özel Kitap Mührü

Ürün Kodu: T945
Bu aralar sık sık ders çalışan bir arkadaşa sahipseniz ya da boş zamanlarında bolca kitap okuyan birine hediye almak istiyorsanız ona özel olacak bir mühür almaya ne dersiniz? Kişiye Öze Kitap Mührü hem biraz sıra dışı hem de oldukça eğlenceli bir kitap olsa gerek. Açıkçası ufak ama detayı olan bir hediye arıyorsanız bundan daha iyi bir seçim olamaz diye düşünüyoruz.
.
MODEL SEÇİNİZ:

SİYAH

KIRMIZI

MAVİ

249,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Hediye konusunda farklı bir şeyler arıyorum diyorsanız isme özel kitap mührünü akabilirsiniz. Onun için süslü bir şekilde özel olarak hazırlanacak olan bu mühür artık tüm okudukları kitapları süslüyor olacak. Kütüphanesinin en güzel parçalarından biri olacak diyebiliriz. Özellikle görsele önem veren arkadaşlarınız varsa Kişiye Özel Kitap Mührünü tercih edebilirsiniz. Ufak ama oldukça güzel ve özel bir seçim olacak. Kitap mührünü dilerseniz aynı zamanda yeni iş hediyesi olarak da verebilirsiniz. Esprili ve sıcak bir hediye arıyorsanız ucuz fiyatlı olan bu seçimi mutlaka görmelisiniz.
   

  Kişiye Özel Kitap Mührü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kişiye özel mühür seti; 1 adet ahşap mühür sapı, 1 Adet ıstampa ve 1 adet ahşap kutudan oluşmaktadır.
  2 -) Ahşap kutu, 12,5 cm X 12,5 cm X 5,5 cm. ölçülerinden oluşup, kutu içerisinde mühür ve ıstapma bölgesi bulunmaktadır.
  3 -) Istapma mürekkebi olarak 3 renk bulunmaktadır. MAVİ, KIRMIZI, SİYAH renklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  4 -) Ahşap mühür ölçüleri: 3,50 cm çapında olup, yüksekliği 7,50 cm'dir. Mühür altında yer alan kauçuk, Eco line olup, çevre dostudur.
  5 -) Kişiye Özel Kitap Mührü, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  6 -) Kütüphanenizdeki kitaplarınız için kitap damgası olarak kullanabilirsiniz.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.