+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan

Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan

Ürün Kodu: T302
Şıklığından ödün vermeyen zevkli beyler için harika bir cüzdan tasarımı yaptık. Taba renginde olan bu cüzdanın en özel kısmı elbette sadece alacağınız kişiye özel olması olacak. Üzerinde yazan isim ve baş harfi cüzdana kesinlikle prestij ve hava katıyor olacak. Özellikle erkeklerin cüzdanlarına verdikleri önemi ve değeri az çok bilirsiniz. Sizler bu cüzdan ile onların tam olarak aradığı özellikleri vermiş olacaksınız. Hem ona özel hem harika bir renkte hem de çok kaliteli.
.
799,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Erkek için cüzdan hediyesi ilk bakışta klasik bir hediye gibi durabilir ama Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan modelimiz bu tezi çürütüyor olacak. Çünkü bu cüzdan öyle her yerde bulup alabileceğiniz bir ürün değil. Alacağınız erkeğe ne kadar özel olduğunu gösterebileceğiniz bir seçim olacak. İsim yazılı cüzdan her zaman dikkat çeken ve ayrıntıları ile beğenilen bir modeldir. Sizler de erkek deri cüzdan almak istiyorsanız mutlaka Kişiye Özel Taba Renk erkek cüzdanı modelimize bakmayı ihmal etmeyiniz. Düz bir modelden çok daha önde, onu önemsediğimizi gösteren bu model üstelik uygun hediyelik fiyatı ile de sizin yüzünüzü güldürecek. Erkek arkadaşınız, değer verdiğiniz erkek tanıdıklarınız için kişiye özel cüzdan olarak sipariş verebilirsiniz. Özellikle yeni yıl hediyesi, doğum günü hediyesi olarak tek geçilebilecek bir seçim olacak.
   

  Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Cüzdan ölçüleri: 12,5 X 9,5 cm.dir.
  2 -) Ürün orijinal dana derisinden üretilmiş olup, son derece kalitelidir. Cüzdan üzerinde Zenga Markası bulunmaktadır.
  3 -) Kişiye Özel Taba Cüzdan Özellikleri: 2 Adet kağıt para bölmesi, 1 adet bozuk para bölmesi, 11 adet kredi kartlık cebi, 4 adet gizli bölme, 1 adet nüfus cüzdan bölmesi, 2 adet de ehliyet ve kart benzeri şeyleri yerleştirebileceğiniz cep bulunmaktadır.
  4 -) Cüzdan üzerine yazılacak isimler, yatay olarak yazılmaktadır. Yazılacak isimler özel bir baskı tekniği ile yazılmakta olup, uzun yıllar silinmez.
  5 -) Deri cüzdan kişiye özel olup, siparişiniz esnasında İsim ve Soy isim ve İsim Baş Harfi belirtmeyi lütfen unutmayınız.
  6 -) Bu ürün, hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.