+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı

Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı

Ürün Kodu: T798
Radikal hediyeler almayı seven biri ile beraberseniz yaşadınız demektir. Çılgın hediyeler bakıyorsanız sizlere ilk önerimiz Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı olacak. Rakıyı sevmeyen erkek var mı? Bizce sayıları oldukça az. Eğer siz de benim sevgilim rakıya bayılıyor diyorsanız o halde bundan sonra rakı keyfini kendi bardağından yapmasına ne dersiniz? Kral Tacı ile süslenen İsme Özel Rakı bardağı çilingir sofrasına güzellik katacak.
.
189,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (10)
 • 2’li olarak takım şeklinde gelen Kral Tacı ile süslenen İsme Özel Rakı bardağı efkarı olan bir geceyi dağıtacak, mutluluk dolu bir geceyi arttıracak. Sevgilisin elinden gelen bir kadeh ile içmek bir erkeği oldukça mutlu edecektir. Elbette bu rakı bardağı sadece erkek sevgiliye alınabilecek hediyelerden biri değil. Rakı içmeyi seven bayan sevgililer için de alınabilecek farklı bir hediye seçimi olacaktır. Sizler için tasarladığımız Kral Tacı ile süslenen İsme Özel Rakı bardağı lazer işleme teknolojisi ile işlendiği için silinme gibi durumlar ile karşılaşılmasını engelleyecek. Kalıcı bir hediye arayanlara ve biraz da keyfine düşkün olanlara önereceğimiz kişiye özel rakı bardağı kesinlikle marjinal bir hediye olacaktır.
   

  Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Rakı kadehi üzerindeki yazılar lazer işleme teknoloji ile yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
  2 -) Siparişi vermeniz halinde 2 Adet üzeri işlenmiş rakı kadehi gönderilecektir.
  3 -) Elde yakanması tavsiye edilmektedir.
  4 -) Kral Tacı İsme Özel Rakı Bardağı hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.