Love İs Şıpsevdi Butik Kurabiyeler

Love İs Şıpsevdi Butik Kurabiyeler

Ürün Kodu: T390
Yemesi ayrı bir keyif, izlemesi ayrı bir keyif, yemeyip saklaması ayrı bir keyif. Son yılların en popüler hediyesi olan şeker hamuru kurabiyeler bu kez bambaşka ve çok orijinal bir şekil il karşınıza çıkıyor. Aşkı en iyi anlayan Şıpsevdi tasarımlarından oluşan bu Love Şıpsevdi Butik Kurabiyeler kesimlikle hem çok şaşırtacak hem çok güldürecek hem de ağızları tatlandırıyor olacak.
69,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Böylesine güzel hediyeleri yemek çok zor biliyoruz ama biz onları ağızlar tatlansın ve yürekler ısınsın diye yapıyoruz. Sizler de özellikle bir özür hediyesi olarak, sevgililer günü hediyesi olarak ya da yeni yıl hediyesi olarak verebilirsiniz. Sevgilinize de yaptırabilirsiniz ya da çok sıkı olduğunuz kankanız için de sipariş edebilirsiniz. Sonuç olarak aşkı ve sevgiyi sizin için anlamlaştıran herkes için sipariş edebilirsiniz.
   
  Kurabiyesini yemek ayrı bir keyif, üzerinde ki şıpsevdi notlarını ve karikatürlerini okumak ayrı bir keyif.  Mis gibi vanilya kokan bu kurabiyeler kesinlikle sizlere özel olarak yapılıyor. Taptaze şekilde yapılarak sizlere ulaşan bu kurabiyeleri içiniz rahat bir şekilde hediye edebileceksiniz. Tam 24 adet Love Şıpsevdi Butik Kurabiyeler özenle kutu içinse sizlere ulaşıyor olacak. Dilerseniz kendi elleriniz ile hediye din, dilerseniz uzakta ki sevgilinize Bikolihediye'nin kargo ile ulaştırmasını sağlayın.
   

  Love is Şıpsevdi Butik Kurabiyeler ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Vanilyalı Kurabiye İçerisinde Kullanılan Malzemeler: Tereyağı, yumurta, un, modele göre renkli şeker hamuru,
  2 -) Butik Kurabiyelerin üzerindeki love is karikatürleri yenilebilir şekerli kağıda basılmış ve yenmesinde hiçbir sakınca yoktur. 
  3 -) Kurabiyeler el yapımı olarak özel üretimdir. 
  4 -) Kırmızı Kurabiye Kutusu Ölçüsü: 16 x 16 x 10 cm boyutlarına sahiptir.
  5-) Kutu içerisinde toplam 24 adet Love is mesajlı Butik kurabiye bulunmaktadır.
  6 -) Tüm Kurabiyelerin üretimi tamamlandıktan sonra, özenle kutu içerisine konularak, üzeri tülle sarılır ve şık bir hediye formunda sunulur. Kargoda zarar görmemesi için hediye kutusu üzer  3-4 kat havalı naylonla sarılarak mukavemetli koli içerisinde gönderilmektedir. 
  7 -) Love İs Şıpsevdi Butik Kurabiyeler hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde BİR SONRAKİ İŞ GÜNÜ KARGOYA TESLİM EDİLMEKTEDİR.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.