+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Seni Seviyorum Çerçeveli Kumbara

Seni Seviyorum Çerçeveli Kumbara

Ürün Kodu: T8162
Kişiye özel bir resim çerçeveli para kumbarasıyla, klasik bir çerçeveli kumbara arasında dağlar kadar fark vardır. Doğum günü için etkileyici bir sürpriz düşünenler için de tatmin edici cevap olabilecek bir ürün olan bu özel çerçeveli kumbara, sevgilisinin için oldukça uygun bir armağan.
.
279,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sevgilinize sıradan armağanları unutturacak olan seni seviyorum çerçeveli kumbara, sevgilinizin işine çok yarayacağı gibi paralarını biriktirmesinde de motive edici olacaktır. Para biriktirmek tam bir motivasyon konusudur. İşte bu resim çerçeveli para kumbarası da sizlere bu motivasyonu fazlasıyla sağlayacaktır. Klasik kumbara modellerinden sıkılmaya başladıysanız artık biriktirmek istediğiniz bozuk paralarınızı içerisine atabileceğiniz kişiye özel bir kumbaranız olacak. Kesinlikle para insan hayatında ulaşılması gereken bir amaç olmaladır. Ancak nihayetinde bazı şeylere ulaşabilmek için de parayı elde tutmak şart. Sizlere para biriktirmeyi sevdirecek ve hayalini kurduğunuz şeylere bir adım daha yaklaştıracak olan kumbaranız karşınızda işte.

  Seni Seviyorum Çerçeveli Kumbara İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  ** Kumbara resim çerçevesi ölçüleri: 21 X 21 X 3,5 cm. Asma Aparatı sayesinde duvara asılabilir.
  ** Çerçeve ahşap malzemeden yapılmış olup, ön kısmında cam yer almaktadır.
  ** Çerçeve üzerine süblimasyon tekniği ile baskı yapılmakta olup silinmez özelliktedir.
  ** Seni Seviyorum Çerçeveli Kumbara hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.