+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

We Are The 90's Buton Rozet

We Are The 90's Buton Rozet

Ürün Kodu: 5501

Hatırlanmak bir insana değerli olduğunu düşündüren güzel bir duygu. Siz bu duyguyu arkadaşınıza bu güzel buton rozetle yaşatıyor olacaksınız. İddialı konuşuyoruz ki, gelecekte sevginizin büyük hikayesi içerisinde bu buton rozet mutlaka yer alıyor olacak. Anılarınız, isimleriniz, sevdiğiniz şeyler 90'lı yılların unutulmaz figürlerinden buton rozetlerle sevdiğiniz şeyleri süsleyecek.
.

39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye özel olarak hazılatabileceğiniz iğneli buton rozetler okul çantası, tişört, pantolon üzerine çok yakışacak. Bu yıl ona sürekli sizi hatırlayacağı ve her zaman kullanabileceği bir hediye almak istiyorsanız We Are The 90's Buton Rozet daima baş ucunda olacak ve sizi arkadaşınıza hatırlatıyor olacak. Biricik arkadaşınıza doğum gününde dünyanın en sıra dışı hediyesini vermek için şimdi hemen bilgisayarınızın karşısına geçin ve bu özel buton rozeti Ona özel olarak hazırlamak için başlayın bu buton rozeti özelleştirmeye.

  Arkadaşınızın kişiliğini yansıtan, arkadaşınızın sevebileceği ve severek ömür boyu saklayabileceği özel bir hediye seçimi için, başta We Are The 90's Buton Rozet olmak üzere sitemizin binlerce farklı hediye çeşitlerinden hemen şimdi faydalanabilirsiniz. Sevginizle harmanlanan ve güzel bir tasarımla bütünleşen bu buton rozet tamamen size özel olarak tasarlanıyor olacak. Doğum günü için kaliteli olmasının yanında Estetik bir hediye olacak olmasıyla da doğru bir seçim olacak. We Are The 90's Buton Rozet onun için güzel bir seçim olacak.

  We Are The 90's Buton Rozet İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Okul çanta, bez çanta, pantolon, ceket gibi dilediğin alanda buton rozetle tarzını yansıt ve kendini ifade et.
  2 -) İğneli rozet metal yüzey üzerine koruyucu kaplanarak hazırlanmıştır ve baskı kalitesi birinci sınıftır.
  3 -) 44 mm genişliğinde 4,3 cm çapındadır. Arkasında yer alan iğnesi ile dilediğiniz alanda sergileyebilirsiniz.
  4 -) Kişiye özel ve tasarım iğneli rozet modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.
  5 -) kişiye özel tasarımlı iğneli rozet, yılbaşı hediyesi olarak ideal bir seçimdir.
  6 -) We Are The 90's Buton Rozet normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  7 -) Ürün için belirtilmiş fiyat, 1 adet iğneli rozet içindir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.