+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Yurtdışı Seyahat Birikim Kumbarası

Yurtdışı Seyahat Birikim Kumbarası

Ürün Kodu: T8167
Arkadaşınız için ne zaman ki şık ve anlamlı bir hediye ararsanız, bikolihediye ile gelen zengin hediye listesini keşfedebilirsiniz. İncelemeye başlayacaklarınız ile beraber harika ürünleri hızla bulabileceksiniz. Mesajlı çerçeveli kumbara hayalinizdeki tasarımlardan biri olabilir. Çünkü hissettiklerinizi aktarabilmek için özel bir alana sahip olacaksınız. Adından sıklıkla söz ettiren deneyimler şimdi sizin için bir araya geliyor. 
.
279,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Eliniz hiç sıkı değilse ve gereksiz yere tonla para harcıyorsanız işte bu resim çerçevesi sizlere paranın da hayatınızda önemli bir yeri olması gerektiğini tatlı bir yolla hatırlatıyor olacaktır. Baktıkça sizi motive edecek, motive ettikçe de içerisine paralarınızı biriktireceğiniz özel bir kumbaranız olsun ister miydiniz? O halde işte karşınızda kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz ve içerisine paralarınızı büyük bir sevkle atabileceğiniz resim çerçeveli para kumbarası.

  Yurtdışı Seyahat Birikim Kumbarası İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  ** Kumbara resim çerçevesi ölçüleri: 21 X 21 X 3,5 cm. Asma Aparatı sayesinde duvara asılabilir.
  ** Çerçeve ahşap malzemeden yapılmış olup, ön kısmında cam yer almaktadır.
  ** Çerçeve üzerine süblimasyon tekniği ile baskı yapılmakta olup silinmez özelliktedir.
  ** Yurtdışı Seyahat Birikim Kumbarası hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.