+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Ateşli Görevler Oyunu

Ateşli Görevler Oyunu

Ürün Kodu: T112
​Aşk hayatınızı biraz daha renklendirmeye ve hareketlendirmeye ne dersiniz? Bazen arada ne kadar sevgi ve saygı olsa da ilişkiye ateşli ve hararetli duygular da katmak gerekir. Bunu sizler için üstlenecek olan ise Ateşli Görevler Oyunu olacak. İçinde yer alan tam 100 özel görev ile her anı heyecan dolu ve her anı keyifli geçiyor olacak.
249,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (5)
 • Yetişkin çiftler için önerdiğimiz bu Ateşli Görevler Oyunu hem sizi hem de partnerinizi çok şaşırtıyor olacak. Monotonluğa adım atmış ilişkinizi hemen canlandıracak ve hem kadın için hem de erkek için verilen özel görevler sayesinde ilişkinizi ilk gün ki gibi heyecan ve merak dolu bir hale getiriyor olacak.
   
  İlk bakışta sıradan bir kart oyunu gibi gelebilir ama asıl heyecan oynamaya başladığınızda olacak sırası gelen gözü kapalı bir kart seçsin ve ilişkisine gelecek heyecanları görmeye başlasın deriz. Sevgiliniz için isterseniz özel bir dünde hediye verebilir ya da tamamen sıradan bir günde hediyenizi vererek o geceyi çok daha özel bir geceye çevirebilirsiniz. Özellikle cinsellik konusunda sizlerin tabularını rafa kaldıracak ve kuralların sınırlarını zorlayacak görevler diyebiliriz. Oldukça heyecanlı ama bir o kadar keyifli bir gece sizi bekleyecek. Yıl dönümlerinizde, yeni yıl hediyenizde, doğum günü hediyenizde ya da tamamen sıradan bir günde verilecek çok özel bir hediye diyebiliriz. Cinsel görev kartları ile söylemek ya da yapmak istediğiniz birçok şeyin kapısı kolaylıkla aralanıyor olacak.
   

  +18 Oyun Ateşli Görevler Kutusu ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Oyun Seti içerisinde 50 adet Erkek, 50 adet kadın için erorik görev kart ve Karanlıkta Parlayan Kamasutra Zarları bulunmaktadır.
  2 -) Siparişiniz halinde KAPALI KUTU İÇERİSİNDE gönderilmekte olup, 3. kişiler kutu içerisinde ne olduğunu kesinlikle bilemezler.
  3 -) Erotik Görevler İçeren Aşk Kutusu Oyunu Kutu Ölçüleri: 17 X 13 X 4.5
  4 -) Ateşli Görevler hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.