+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Erotik Görev Çarkı

Erotik Görev Çarkı

Ürün Kodu: T154
+ 18 hediyelerinden olan bu Erotik Görev Çarkı ile eğlenmeye ne dersiniz? Partneriniz ile hem çok komik hem de çok romantik bir gece sizi bekliyor olacak. Sıradan giden ilişkinize bir hareket getirmek isterseniz bırakın heyecanı sizin için görev çarkı belirlesin.
109,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Sırası ile bastığınız Erotik Görev Çarkının içinde yer alan 14 farklı erotik görevden biri bu kez sizin için hedefi gösterecek. Bazen sizi çok güldürecek, bazen sizi çok utandıracak ama sonuç olarak çok eğlendirecek harika bir oyun diyebiliriz. Üstelik bu denli özel olan hediye sadece Bikolihediye ‘de sizi bekliyor. Bu aralar cinsel hayatınıza biraz hareket gelsin istiyorsanız bunu görev çarkı üstlensin ve sizler için en özel görevleri teker teker sunsun. Erotik Görev Çarkı hem ucuz hediye olarak hem de gecelerinize renk katacak bir hediye olarak görev ediniyor. Sırası ile bir partneriniz çevirsin bir siz. Herkes üzerine düşen görevi yerine getrsin ve işte asıl eğlence o zaman başlasın. Arttık rutin giden ilişkilere karşı savaş açıyoruz. Unutmayın ki böylesine küçük ayrıntılar çok büyük farklılıklar yaratır. Kadın erkeğe, erkek kadına bir an da sürpriz görev çarkını sunarak sürpriz bir gece yaşatabilir. Partnerinizin kesinlikle çok sevineceği ve mutlu olacağı bir gece yaşanacak diyebiliriz. Cinsellikte tabuları bir kenara bırakan ve erotik hediyelerden biri olan Gizli Görev Çarkı ile heyecanlı geceler sizleri bekliyor.
   

  Erotik Görev Çarkı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kolaylıkla avuç içine sığan erotik görev çarkı 10 x 10 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Çalışma Prensibi: Üzerinde yer alan basmalı butona parmağınızla basıyor ve çarkın dönmesini sağlıyorsunuz. Çark durduğunda ise ok yönünde yer alan görevi uygulamaya koyuluyorsunuz.
  3 -) Ürün sert plastik malzemeden yapılmış olup, üst kısmı şeffaf plastik camla kaplıdır.
  4 -) Erotik Çark içerisinde 14 adet erotik görev yer almaktadır.
  5 -) İlişkisi rutin giden ve heyecan arayan çiftler için idealdir.
  6 -) Erotik Görev Çarkı hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.