sadsad x
asdasd

Yılbaşı için 10 El Emeği Hediye Fikirleri

26 Aralık 2020

Hemen hemen herkes yılbaşında sevdiklerine özel bir hediye vermek ister. Peki, yılbaşı için 10 el emeği hediye önerisi versek, bu muhteşem hediye önerilerini yapmaya ne dersiniz? El emeği yılbaşı hediyeleri ile sevdiklerinizi şaşırtmak ister misiniz? El becerisine sahip kişilerin yapabilecekleri bu hediyeler kesinlikle sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir ve onlar hediyelerinizi sizden bir hatıra olarak ömür boyu saklayacaklardır.

Dostlukla İlgili Güzel Sözler

27 Ekim 2020

Dost kelimesi Türk Dil Kurumu'na göre “Sevilen ve güvenilen yakın arkadaş, sıkı fıkı görüşülen kimse” olarak belirtilmiştir. Doğru bir tanım olmakla birlikte bize göre birçok ekleme daha yapabileceğimiz bir kavram. Dost kelimesinin anlamana dair birçok güzel “özlü sözü” bu yazımızda okuyacak, mutlaka bir kenara not olarak unutmak istemeyeceksiniz. Okuyacağınız her bir söz dost kavramı üzerine birçok kez daha düşünmenizi sağlayarak ayrı bir anlam kazanacak. Evet, bu yazımızda “Dostluk üzerine söylenmiş en güzel sözleri” sizler için bir araya getirdik.

Yıldönümü Mesajları

23 Ekim 2020

İnsanın hayatını anlamlı hale getiren en önemli şeylerden biri aşktır. İnsan, âşık olduğunda dünya üzerindeki her şeye bakış açısı da değişir. Bu özel duyguya karşılık alarak güzel bir ilişkiye başlamak ise büyük bir mutluluk sebebidir. Çiftlerin paylaştığı yüzlerce güzel anın içerisinde bazı özel günler vardır ki ömür boyu unutulmaz. Tanışma, söz, nişan, evlilik gibi ilişkinin önemli evrelerini oluşturan bu anlar, her yıl aynı gün kutlanılır. Yıl dönümleri, sevgililerin ilişkileri boyunca yaşadıkları anlamlı zamanların hatırlanmasını sağlayarak ilişkiyi güçlendirir.

Komik Doğum Günü Mesajları

22 Ekim 2020

İnsanların hayatındaki en önemli günlerden birisi de doğum günleri olurken bu özel günlerde doğum günü mesajı da oldukça önem taşır. Sevdiğimiz insanlara bu özel günlerinde hatırladığımızı fark ettirmek için doğum günü mesajları atarız. Özellikle de bu özel zamanlarda yanında olamadığımız insanların bizi yanlarında hissetmeleri ve gülümsemelerini sağlamak adına doğum günü mesajları hayat kurtarıcı olabilir. Eğer sizler de sevdiğiniz bir arkadaşınızı, ailenizden birini ya da sevgilinizi yanında olamasanız da bu özel gününde gülümsetmek istiyorsanız ona oldukça komik ve uzun bir doğum günü mesajı atabilirsiniz.

Kankaya Güzel Sözler

21 Ekim 2020

Yaşamınızın pek çok alanında birçok insanla iletişime geçersiniz. Ailenizin dışında sizin yanınızda kalan, her daim sizin yanınızda olan ve saf iyiliğinizi isteyen pek az insan vardır. Bunların başında gelen arkadaşlarınız bir noktada kendi seçtiğiniz aileniz olarak size sevgisini sunarken iyi ve kötü tüm anlarınızda yanınızda bulunur. Birlikte geride bıraktığınız birçok yaşanmışlıkla birlikte kimi zaman maceradan maceraya koşmuş, kimi zaman da dinginliğin tadını çıkarmış olabilirsiniz.

Arkadaşa Komik Doğum Günü Hediye Notları

20 Ekim 2020

Pek çok ortak noktaya sahip olduğunuz arkadaşınız, anlayış açısından da size en yakın kişidir. Birlikte vakit geçirmekten büyük zevk aldığınız arkadaşınızı mutlu etmek ve ona hayatınızdaki yerini belirtmek istediğinizde hediye notlarından yararlanabilirsiniz. Eğer eğlenceli bir arkadaşlığa sahipseniz arkadaşa komik hediye notları, tam size göre bir hediye seçeneği olabilir.

En Duygusal Aşk Sözleri

17 Ekim 2020

En duygusal aşk sözlerine sık sık ihtiyaç duyarız. Kimi zaman evlenme teklifi yaparken, kimi zaman sevgilinizin doğum gününü kutlarken, kimi zaman yıl dönümü kutlaması yaparken. Kısaca eğer hayatınızı paylaştığınız bir sevdiğiniz varsa en duygusal aşk sözlerine de sık sık ihtiyaç duyabilişiniz. Karşınızda ki insana sadece seni seviyorum demek biraz eksik değil mi? Ona bazı sözler ile ekleme yaparak en çok da duygularınızı daha yoğun hissederek söylemek çok daha hoş olsa gerek. Bu gibi zamanlarda da en duygusal aşk sözleri hemen yardımınıza koşuyor olacak.

Duyulmuş En Güzel İltifat Sözleri

15 Ekim 2020

Her insan kendisine verilen değeri duymak ve sevildiğini hissetmek ister. Bu bazen küçük bir bakış ya da küçük bir jestle olabileceği gibi, sadece tek bir söz bile yeterli olabilir. Sevdiğiniz kişiyi etkilemek ya da gönlünü almak istediğinizde bunu en iyi sözcükler yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Doğru kelimeleri seçerek kuracağınız cümleler, karşınızdaki kişinin ayaklarını yerden kesebilir ve onu çok mutlu edebilir. Duyulmuş en güzel iltifat, sizin hissettiğiniz ve dile döktüğünüz iltifattır. Ancak bazen bunu yaparken zorlanabilir, duygularınızı ifade etmede güçlük yaşayabilirsiniz.

İlgi Çekici WhatsApp Durum Sözleri

13 Ekim 2020

Günümüzde en etkili iletişim şeklinden biri olan sosyal medya, farklı duyguların ifade edilmesi açısından da büyük bir rol oynar. Sevdiğiniz, kızdığınız ya da kırıldığınız anlarda duygularınızı tanıdığınız kişilerle paylaşma olanağı tanınmasıyla kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Hemen hemen her konuda paylaşabileceğiniz ilham verici sözlerin yanında kimi zaman kızgınlık ve kırgınlıklar da durum ve gönderilere kaynaklık edebilmektedir. Sizi üzen ya da sinirlendiren insanlara laf sokmak istediğiniz zamanlarda özellikle faydalanabileceğiniz kapak sözler de bunlardan bazılarıdır.

En Güzel Mevlana Sözleri

13 Ekim 2020

Yüzyıllar boyunca dünya üzerinde söyledikleri anlamlı sözler ile insanlara yol gösteren birçok büyük düşünür yaşamıştır. Bunlar içinde en önemli isimlerden biri Mevlana kabul edilmektedir. Hayat felsefesi ile dikkat çekerek saygı toplayan Mevlana’nın bu ismi/unvanı “efendimiz” anlamına gelmektedir. Hz. Mevlana anlamlı sözleri ve başta Mesnevi olmak üzere tüm eserleri ile yalnızca Müslüman kesimlerde değil tüm dünyada ün kazanmıştır. O dingin bir yaşantının ve hoşgörünün en önemli temsilcilerinden biridir. İnsanların doğruyu bulmalarına yardımcı olacak en etkileyici sözleri söyleyerek yıllardır saygı ve sevgiyle hatırlanan bir isim haline gelmiştir.

1 2 3 .... 10 11 12
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.