El Yapımı Terrarium yapma

10 Haziran 2020

Görüp o çok beğendiğiniz cam fanus içinde ki çiçek süslemelerini kendiniz yapmak ister misiniz? Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz ya da bizzat kendi zevkiniz için yapabileceğiniz Terrariumlar bulundukları ortama şıklık ve güzellik katıyorlar. Peki, Terrarium yapmak için sizlere neler gerekli ve neleri nereden almalısınız yazımıza hemen geçelim istiyoruz.

Sevgiliye Komik Mesajlar

29 Nisan 2020

Canı skılan, korona günlerinde morali bozulan, suratı asılan veya sırf içinizden geldiği için esprili mesajlarınızla güldürmek istediğiniz kız arkadaşınıza komik bir mesaj mı güldürmek istiyorsunuz? O halde size %100 garanti veriyoruz ki bu komik mesajlar sevgilinizi çok güldürecek. Hatta öyle bir güldürecek ki, gülme krizi saatlerce sürecek. İşte bu kadar iddialıyız.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

28 Nisan 2020

Sevgilinize iyi geceler öpücüğünüzü, aşağıda yer alan birbirinden anlamlı ve romantik iyi geceler mesajları ile iletmeye ne dersiniz? Bu, oldukça iyi bir fikir olacak. Sizin için hem resimli, hem metinsel yani, isteyene Resimli WhatsApp mesajı olarak, isteyene de kısa SMS olarak göndrebileceği iyi geceler mesajları hazırladık. Biricik aşkınıza uyumadan göndereceğiniz bu mesajlar, sevginizin sıcaklığını ona ulaştıracak. Dolayısıyla da mışıl mışıl bir uyku sevgilinizi bekliyor olacak.

12 Mayıs Hemşireler Günü Kutlama Mesajları

26 Nisan 2020

Hemşirelik, dünyanın belki de en çok özveri isteyen mesleklerinden bir tanesidir. Zira hemşirelerin önemini Koronavirüs salgını döneminde toplum olarak daha iyi anladık diye düşünüyoruz. Onlar bu süreçte, toplum sağlığı için yani bizler için ailelerinden, çocuklarından, sevdiklerinden ayrı kaldılar. Bu vesile ile tüm hemşirelere teker teker sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dediğimiz gibi normal dönemlerde de hemşirelik zor bir meslektir.

Dağınıklara Hediye Önerileri

23 Nisan 2020

Dağınıklara hediye önerileri arasında pek çok farklı alternatif bulunuyor. Dağınık olan, dağınıklığı seven eşiniz, dostunuz, arkadaşınız var ise aslında şanslısınız. Çünkü dağınık kişilere alınacak hediyeler hem kolay bulunuyor, hem de oldukça eğlenceli ve ucuz. Hediye önerisi dendiğinde akla ilk olarak kuşkusuz internet geliyor.

Çekmeceleri Düzenleyecek Yaratıcı Fikirler

22 Nisan 2020

Çekmece düzenleyici, pek çok kişinin tercih ettiği alternatif bir yardımcı araçtır. Bu araçlar sayesinde, çekmeceler sadece daha düzenli görünmekle kalmaz hem eski eşyalar değerlenir hem de yerden tasarruf edilir. Çekmece düzenleyicilerin o kadar çok çeşidi bulunuyor ki, isterseniz hazır alıp kullanabilir, isterseniz evdeki malzemelerle kendiniz yapabilirsiniz.

Balayı İçin Tercih Edilebilecek 10 Sıra Dışı Yer

22 Nisan 2020

Balayı fikirleri; düğün telaşı, koşuşturma derken yorulanlar için derlediğimiz bir yazı… Tüm stresi üzerinden atmak isteyen gelin ve damat adayları sıkı durun! Sizler için hazırladığımız bu yazıda; dünya üzerinde mutlaka görülmesi gereken ilginç balayı mekânlarını araştırdık. Hadi gelin hep birlikte bir göz atalım!

İz Bırakan Dahi Kişilerin Burçları

22 Nisan 2020

Ünlülerin burçları yazımızda dünya çapında yankı uyandırmayı başarmış, zekası ile kendilerine hayran bırakan, istikrarı ile girdiği işlerden başarı ile çıkan kişilerin burçlarını sizler için derledik. Tarihin en eski zamanlarından günümüze kadar gelen burçlar; hayatımızın büyük bir kısmında bahsettiğimiz bir konu. Burç özellikleri; kişisel özelliklerimizi belirlediği için davranışlarımızı etkiliyor elbette.

İlginç Batıl İnançlar

22 Nisan 2020

İlginç bilgiler ile bağdaştırılan batıl inançların arasında oldukça ilginç bilgiler yer alıyor. Günümüzde ek çok kişinin hala inandığı batıl inançları sizler için derledik.

Yaz Tatili İçin Ucuz Tatil Önerileri

21 Nisan 2020

Tatil önerileri için hazırladığımız bu yazımızda sizler için hem ucuz hem de oldukça keyifli tatil imkânlarını derledik. Tatil yapmak oldukça masraflı olabiliyor. Bazen ise tüm yıl çalışıp durmamıza rağmen tatil yapabilecek imkânı bulamıyoruz. Belki de yanlış yere bakıyoruzdur? Hem keyifli bir tatil yapmak hem de daha az para harcamak mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.