+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Erkeklere Özel Bira Bardağı

Erkeklere Özel Bira Bardağı

Ürün Kodu: T777
Stresli bir günün sonunda evinize varıp bir bardak bira içerek keyif atıyorsanız ya da bu keyfi yaşayan dostlarınız varsa kişiye özel bira bardağı ile bu anları daha keyifli kılabilirsiniz. Erkeklere Özel Bira Bardağı tam bir keyif hediyesi olacak. İlgi alanına giren bir hediye onun için en doğru hediye olabilir. Üzerinde hem isminin yer alması hem de doğum tarihinin yer alması bira bardağını hem çok özel hem de çok şık kılıyor.
.
319,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Birayı bira bardağından içmek ayrı bir keyiftir. Kimi dışarıda bir şeyler içmeyi sever, kimi evde. Bizler evde keyif yapmak isteyenler için ortamı daha da keyifli hale getirecek bir bira bardağı tasarlamak istedik. Ev hediyesi olarak ya da davet edildiğiniz bir partiye bu özel bira bardağını yaptırarak hediye olarak götürebilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye, erkek arkadaşa hediye olarak alınabilir. Hatta bizce kişi kendi için de bir tane yaptırmalı ve mutlaka bardak koleksiyonuna katmalıdır. Artık birçok bardağın içinden hemen göze çarpacak ve kullanılacak olan kesinlikle erkeklere özel bira bardağı olacak. Arpa görseli ile süslenen ve tasarımı ile ön plana çıkan bu bira bardağı rafın en talep göreni olacak. Lazer tekniği ile kazıyarak yapılan bu işlemeler böylelikle silinmez bir etkiye sahip olur. Uygun fiyatı ve kalitesi ile de almanızı kolaylaştırıyor olacak.
   

  Erkeklere Özel Bira Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Bira bardağı kaliteli cam malzemeden üretimidir.
  2 -) Bardak Boyu 13,5 cm ve çapı 8,5 cm'dir.
  3 -) Kapasitesi 500 cc ölçeklidir.
  4 -) Bardak üzerine lazer işleme tekniği ile kazıma yapılmakta olup asla silinmez özelliktedir.
  5 -) Erkeklere Özel Bira Bardağı hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.