+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı

Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı

Ürün Kodu: T811
Birayı gerçek bira bardağından içmek çoğu kişi ilk seçenek oluyor. Özellikle evde bira keyfi yapanlar için bardaklarını da bizler hazırlamak istedik. Sevdiklerinize vereceğiniz bu kişiye özel bira bardağı artık evde birasını yudumlamak isteyenler için ilk seçenek olacak. Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı harikam tasarımı ve kaliteli tasarımı ile göz dolduruyor.
.
319,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (12)
 • Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağının tasarımı göz dolduruyor olacak. Hem isminin yazılması hem de doğum tarihinin yazılması bardağı tamamen kişiselleştiriyor. Aynı zamanda ismin etrafında yer alan ambleme ve desenlerde bardağa daha klas bir hava katıyor. Özellikle farklı hediye arayanlar için hoş bir alternatif olabilir. Davet edildiğiniz bir eve giderken hediye alabilir, yeni yıl hediyesi olarak alabilir ya da katılacağınız partiler için eliniz boş gitmeyebilirsiniz. Sizler de uygun fiyatlı isme özel bardak hediyenizi aynı gün kargo imkanı ile sizlere sunuyoruz. Böylelikle kişiye özel elit hediye almak oldukça kolay oluyor. Hediyenizi günlerce beklemeden en hızlı şekilde teslim alabileceksiniz. Lazer işleme tekniği ile kazıyarak yapıldığı için herhangi bir silinme ya da aşınma da söz konusu olmayacaktır. İçinize sinen oldukça kaliteli bir bira bardağı ile karşılaşacaksınız.
   

  Erkeklere Hediye İsme Özel Bira Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Bira bardağı kaliteli cam malzemeden üretilmiştir.
  2 -) Bardak Boyu 13,5 cm ve çapı 8,5 cm'dir.
  3 -) Kapasitesi 500 cc ölçeklidir.
  4 -) Bardak üzerine lazer işleme tekniği ile kazıma yapılmakta olup asla silinmez özelliktedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.