+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Gizli Ajan Sevgililer Karikatürlü Puzzle

Gizli Ajan Sevgililer Karikatürlü Puzzle

Ürün Kodu: 4489

Hemen siparişinizi verin ve en özel hediyelere sahip oluverin. Sizler karikatürüne özel puzzle'nin tasarlanması için ürün kişiselleştirme alanını doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kişiye özel puzzle her zaman talep gören bir hediye olacak. Hem ucuz hem de kaliteli hediye. Kişiye özel puzzle'lar, sizlerin dokunuşları ve ürün özelleştirmeleri sayesinde bambaşka anlamlar ve boyutlar kazanıyor olacak.
.

204,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Hiçbir zaman unutulmayacak bir hediye, duygularınızı en güzel şekilde yansıttıklarınızdır. Sevgilinizi mutlu edecek ve zarifliği ile her zaman göz bebeği olacak ürünleri Bikolihediye ile bulabilirsiniz. Sahip olacaklarınızın Oldukça ilgi çekici bir hal aldığından söz edebiliriz. Şimdi yararlanmaya başlayacaklarınız ile beraber kişiye özel ürün tercihlerinden de yararlanabileceksiniz. Bu sayede aldığınız ürün sadece vereceğiniz kişiye özel olacak. Bu anlamda en iyi alt yapı sunuluyor. Tüm ürünler için aynı gün kargoya teslim hizmeti de devrede. Bu sayede hiçbir zaman bekleme sorunları da yaşamış olacaksınız.

  Sizler böyle esprili bir hediye alarak sevgilinize karşı hem ince duygularınızı ortaya koyacak, hem de onun ne kadar özel biri olduğunu kendisine hissettirmiş olacaksınız. Olağanüstü tasarlanışı sayesinde bu esprili puzzle oldukça elit ve şık bir seçim. En güzel şekilde tema edilmiş bu karikatürlü puzzle'i yıldönümü için hemen şimdi sipariş edebilirsiniz. Sevgiliyi güldürmek böyle bir karikatürlü yapboza sahipseniz aslında çok da basit. Sevgilinizin hayatındaki en heyecan verici anlardan biri de, hediye paketini açtığında karşılaşacağı bu karikatürlü puzzle olacaktır inanın.

  Gizli Ajan Sevgililer Karikatürlü Puzzle İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün 130 parçadan oluşmakta olup, 30 X 40 cm. Ölçülerine sahiptir.
  2 -) Arkasında bulunan destek ayakları sayesinde masa üzerinde ya da düz olan tüm yüzeylerde sergilenebilir.
  3 -) Gizli Ajan Sevgililer Karikatürlü Puzzle, normal koşullarda hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
  4 -) Lütfen Dikkat; karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net bir fotoğraf olmasına önem gösteriniz.
  5 -) Ürün yüzeyindeki çalışma elle bir karikatür çizimi olmayıp, bilgisayar programları aracılığıyla karikatür çalışması yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.