Harfli ve İsme Özel Erkek Hediye Seti

Harfli ve İsme Özel Erkek Hediye Seti

Ürün Kodu: T300
Erkeklere verilecek hediyeler maalesef kadınlar kadar çok geniş seçenekler ile sunuluyor. Az ve öz olsa da çok özel ve çok beğenilecek hediyeler ile seçimlerinizi yapabilirsiniz. Harfli ve isme özel erkek hediye seti her erkeğin hoşuna gidecek bir tasarım ile buluşuyor. Üzerinde hem isim ve soy isminin baş harfi hem de ismi ve soy ismi yazıyor olacak. Adeta bir marka gibi duracak olan bu yazılar kullanacağı çakmak ve sigara tabakasına çok yakışıyor olacak.
.
84,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (2)
 • Özellikle paslanmayacak ve oldukça kaliteli bir işçilik ile sizlere sunulan bu harfli ve isme özel erkek hediye seti, sizin için değerli olan tüm erkeklere alıp hediye edebileceğiniz bir seçim. Erkek öğretmene, babaya hediye, erkek arkadaşa hediye olarak satın alınabilir. Sigara kullananlara hediye olarak odlukça şık ve kullanışlı bir ürün olacaktır. Hediye seçimlerinizi yaparken özellikle detaylara önem veriyorsanız o halde harfli ve isme özel erkek hediye setini almaya hemen karar verebilirsiniz. Erkeğe ofis hediyesi olarak da oldukça şık bir seçim olabilir. Yeni iş hediyesi olarak da tercih edilebilir. Kişiye özel çakmak zaten genellikle herkesin çok severek kullandığı eşyalardan biri oluyor. Buna bir de sigara tabakası eklenince takım haline gelecek ve hem güzel bir obje hem de kullanışlı bir eşya olarak ön plana çıkacaktır.
   

  Harfli ve İsme Özel Erkek Hediye Seti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Hediye seti, paslanmaz özellikte metal 1 adet çakmak ve 1 adet paslanmaz özellikte metal sigara tabakasından oluşmaktadır.
  2 -) Set içerisinde yer alan çakmak, benzinle çalışan bir çakmak modeli olup, benzini bittiğinde yeniden dolum yaptırabilirsiniz.
  3 -) Çakmak ve sigara tabakası üzerinde aynı tasarım olup, süblimasyon baskı tekniği ile üzerine isim ve soy isim yazılmaktadır.
  4 -) Set, şık bir hediye kutusu içerisinde sunulmaktadır. Aynı zamanda hediye seti üzerine yer alan metal plaka üzerine örnek ürün resminde de göreceğiniz üzere dilediğiniz kutlama mesajınızı yazdırabilirsiniz. 
  5 -) Hediye Seti, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerinizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.