Karakalem Resim ve Baskılı Tişört

Karakalem Resim ve Baskılı Tişört

Ürün Kodu: T287
Bir hediyeye iki ayrı hediye sığdırdık dersek en dersiniz? Şaşırdınız biliyoruz ama biz bu kez hep çok severek baktığınız karakalem çalışmalarını, her zaman giyilmek istenilen tişörtlere işleyerek sunmak istedik. Sevdikleriniz için onun özel olarak kara kalem çalışmasını yapıyor ve üstelik bunu şık beyaz tişört üzerine baskı haline getirerek iki ayrı hediyeyi tek bir hediye olarak sevdiklerinize verme fırsatı sunuyoruz. Çok severek giyeceği ve hediyeyi aldığında oldukça şaşıracağı bir hediye olacak.
.
MODEL SEÇİNİZ:

TEK KİŞİLİK

İKİ KİŞİLİK

ÜÇ KİŞİLİK

160,00 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Karakalem Resim Ve Baskılı Tişört, profesyonel ressamlar tarafından çiziliyor. Sizler kimin resmini çizdirmek isterseniz o kareyi bizlere ulaştırarak hediyenizin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Harika gölgelendirmeler ile çizilen bu portrelere, tişört üzerinde çok şık duracak. Hediye vereceğiniz kişi sıradan bir tişört ile karşılaşacağını düşünüyorken, ansızın böyle özel bir hediye ile çok ama çok şaşıracak. Kişiye özel Karakalem Resim ve Baskılı Tişört el emeği göz nuru bir hediye olacak. Bu sizin el emeğiniz olmasa dahi, böyle ince düşünmek sizin sevginizi çok daha kolay ortaya koyacak.
   
  Karakalem Resim Ve Baskılı Tişört özür hediyesi olarak da satın alınabilir, sevgililer günü hediyesi olarak satın alınabilir. Aile üyeniz için de yaptırabilirsiniz, öğretmeniniz için de. Kısaca etrafınızda değer verdiğiniz ve onu hediyeniz ile mutlu etmek istediğiniz herkes için satın alabilirsiniz. Çok severek kullanacağı ve dolabının en önemli giysilerinden biri olacağı kesin.
   

  Karakalem Resim ve Baskılı Tişört İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Yüksek Çözünürlükte tüm hatları ve ayrıntıları anlaşılabilir yakın plan yüz fotoğrafınızı seçip, "Dosya Ekle" bölümünden yükleyiniz.
  2 -) Karakalem Çizim Ölçüleri: 30 x 42 Cm (A3 Kağıdı) ebatlarında olup, özel çerçevesi ile gönderilmektedir.
  3 -) Ortalama 5 iş günü içerisinde resminiz çizilip kargoya teslim edilir. 
  4 -) Siparişiniz esnasında S - M  - L - XL bedenlerinden Erkek veya Bayan için tişört bedenini belirtmeyi unutmayınız.
  5 -) Karakalem Resim ve Baskılı Tişört, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.