+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Seti

Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Seti

Ürün Kodu: T1124
Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Setimiz oldukça dolu bir kutu diyebiliriz. İçinde bir erkeğin en çok kullandıkları ürünleri derleyerek harika bir tasarım oluşturmak istedik. Oldukça kaliteli ürünlerden oluşan bu set ile harika bir hediye vermiş olacaksınız. Elit ve vip bir hediye arıyorsanız içinde hem cüzdan hem çakmak hem de tespih bulunan bu kutu tam size göre olacak.
.
1.199,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (16)
 • Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Setinin her detayı oldukça özel diyebiliriz. Cüzdan üzerine hem hediye alacağınız kişinin adı hem de soyadı ile baş harfi yazılabilecek. Aynı zamanda yine baş harfinin yer alacağı bir çakmak ya da bu özel hediyenin içinde yer alıyor. Çok severek kullanacağı tespihi de adeta göz dolduruyor olacak. Özel gün hediyesi, yılbaşı hediyesi ya da başarı hediyesi olarak hayatınızda yer alan önemli erkekler için bu seti alabilirsiniz. Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Seti babaya hediye olarak, erkek arkadaşa da ya da kardeşe hatta patron ve erkek öğretmene bile verilebilir. Kim böylesine dopdolu bir hediye kutusunu istemez ki? Hepsi de kullanılacak ve erkeklerin vazgeçmeyeceği parçalardan oluşuyor. Sıradan bir hediye almak yerine, onu özel kılacak bir hediye almak sizin de kalitenizi ortaya koyacaktır. Özel kişilere yönelik kişiye özel hediyeler alarak onları onurlandırabilirsiniz.

  Havalı Erkeklere Özel Aksesuar Hediye Seti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Set içerisinde cüzdan, tespih ve çakmak olmak üzere 3 parça erkeklere özel aksesuar yer almaktadır.
  2 -) Aksesuarlar özel tasarım hediye kutusu içerisinde en şık haliyle gönderilmektedir. Hediye Kutusunun Ölçüleri : 24 x 20 x 4,5 cm'dir.
  3 -) Hediye seti içerisindeki 1 adet kaliteli siyah renkte hakiki deriden Pierre Cardin marka deri erkek cüzdanı bulunmaktadır. Cüzdan üzerine isim baş harf baskısı ve isim lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan yazılar silinmez özelliktedir.
  4 -) Hediye Seti içerisinde yer alan çakmak, benzinle ateşlenmekte olup, benzini bittiğinde kolaylıkla dolumunu gerçekleştirebilirsiniz. Çakmak üzerine yazılacak isimler lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır. Bu yazı tekniği ile kazınan yazılar silinmez özelliktedir.
  5 -) Hediye Seti içerisinde yer alan tespih, doğal taşlardan üretilmiştir.
  6 -) Havalı Erkeklere İsme Özel Aksesuar Hediye Seti, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerinizde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.