+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Sıra Dışı Kalem Modelleri

Yazı yazmayı sevenlerin en çok dikkat ettiği konulardan biri de kalemler ve özellikleridir. Belli bir zaman diliminden sonra yazı ve kalem tam anlamı ile birbiri ile bütün oluşturur. Bu nedenle kalemler ve özellikleri önemli bir detaydır. İlginç kalemler oldukça dikkat çeken detayların başında gelmektedir. İlginç kalemler klasik kalemlerin ötesinde farklı tasarımları ile pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu özellikteki kalemler özellikle hediye olarak sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun yanı sıra koleksiyon yapmayı sevenlerin de sık sık farklı kalem modelleri tercih ettiği bilinmektedir. Bu özellikte olan kalemleri doğum günü hediyesi olarak, ya da ev ziyaretlerinde veya kutlamalar gibi günlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 

En Çok İlgi Gören Kalemler Ve Özellikleri

Kalem objesi ile küçük yaşlarda tanışarak nerede ise hayatımızın sonuna kadar varlığı ile yaşamaktayız. En özel günlere imza atmaktan tutunda, son derece önemli kararları da kalem ile onaylarız ya da reddederiz. Kalem bulunuşundan bu yana pek çok farklı tasarımları ile ilgi gören bir ürün olmuştur. Ancak son dönemlerde sıra dışı kalemler fazlası ile popüler olan ürünlerdir. Klasik kalem türlerine göre bu tarz kalemler oldukça dikkat çekicidir. Bunlara örnek verecek olursak ruj şeklinde olan tasarım oldukça eğlenceli ve farklı bir tasarımdır. Hayata biraz neşe katmak isteyenlerin tercih edeceği bir ürün olan ruj kalem oldukça sıra dışı bir tasarım özelliğine sahip bir üründür. Bu tür kalemler dikkat çekici olduğu kadar eğlenceli bir atmosfer yaratmak için de tercih edilebilmektedir. Yine kalemlerin sıra dışı olması özellikle geçmişten günümüze kavramına özen gösterenler için de kalemin nasıl bir boyut değiştirdiğinin ifade edilebilmesi için önemli bir örnek olacaktır. 

Farklılığı Seven Bir Arkadaşınıza Sıra dışı Bir Kalem Hediye Edin

Klasik olmaktan sıkıldıysanız musluk şeklinde bir kalem harika bir fikir olacaktır. Eğlenceli bir hediye karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu edecek bir seçenektir. Bu nedenle farklı tasarımı olan bir kalem ile bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekebilir ve etrafınızdakilere eğlenceli dakikalar yaşatabilirsiniz. Özellikle hediye seçmekte zorluk çekiyorsanız mutlaka tercih etmeniz gererek bir seçenek olacaktır. 

Pizza Şeklinde Magnet Kalem  İle Etrafınızı Şaşırtın

Pizza şeklinde magnet kalem İle etrafınızdakileri şaşırtmaya ne dersiniz? Girdiğiniz bir ortamda, ya da doğum günü gibi eğlenceli günlerde ortama neşe katmak tamamen sizin elinizde. Ya da arkadaşlarınıza özel günlerde böyle bir farklı hediye alarak değişiklik yapabilirsiniz. Bu esprili hediye hem çok akılda kalıcı olacaktır hem de bir o kadar eğlenceli dakikalara imza atmanıza neden olacaktır. 

Sıra Dışı Kalemler İle Yaratıcılığını Kullanın

Sıra dışı kalemler ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Farklı objeler he zaman kişilerin algısını değiştirmektedir. Bu nedenle klasik kalem formundan sıra dışı olan kalem tasarımları ile fark yaratıcı olabilirsiniz. Dilerseniz yazı yazarken farklılıklara imza atabilir ya da bu değişik şekillerdeki kalemler ile güzel bir masa dekoru yapabilirsiniz. 

Sıra Dışı Kalem Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kalemler her zaman en iyi hediye seçeneği olarak son derece kurtarıcı olmuştur. Buna son zamanlarda tasarım kalemler de eklenerek hem eğlenceli hem de özellikli tercihler arasında yerini almıştır. Tasarım kalem alırken öncelikle nasıl bir şekli olduğuna dikkat etmek gerekiyor. Eğer eğlenceli ve dikkat çekici bir kalem almak istiyorsanız pek çok alternatif söz konusu olmaktadır. Buna örnek verecek olursak pense şeklinde bir kalem son derece isabetli seçim olacaktır. Özellikle nasıl bir renk yazdığı konusunda seçim yapmak akılcı bir tercih olacaktır. Eğer farklı renkleri mevcut ise ona göre seçim yapılabilir ya da tüm renkleri birlikte tercih edilebilir. Bu tarz kalemler eğlenceli olduğu kadar son dere kolay taşınabilir özelliktedir. Cebinizde ve çantanızda kolay taşınabilir olması farklı tasarım olduğu kadar önemli bir özelliktir. Açılan ve kapanan formda olan kalemler de oldukça avantajlıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.