+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak

Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak

Ürün Kodu: T7923
Geçmişi bugünle birleştiren ve sevdiğinize inanılmaz güzel bir özel gün sürprize dönüşecek olan Spotify Ses İzi Plak işte karşınızda. Bu harika üründe hem geçmişin izlerini, hem de şu anki modern çağın izlerini bulabilmek mümkün. Geçmiş diyoruz çünkü taş plaklar artık tarih oldu, modern çağ diyoruz çünkü artık sevdiğimiz sanatçıların şarkılarını genellikle Spotify gibi popüler uygulamalardan dinliyoruz. Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak, her iki zaman dilimini aynı üründe topluyor. Üstelik de tamamen size özel.
.
249,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Taş plak tasarımıyla sevdiğinizi şoke edecek bu harika ürün, Spotify'de sevdiğiniz şarkının da ses izini barındırıyor. Bulunduğu tüm mekanlarda dikkatleri üzerine çekecek olan Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak aynı zamanda fotoğrafınızla renkleniyor. Plak merkezine dairesel olarak konumlandırılacak fotoğrafınız sevgilinize bu plağın size ait bir plak olduğu hissini uyandırırken, sevdiğiniz şarkının ses izinin olması da istediği zaman akıllı telefonundan bu şarkıyı dinlemesini kolaylaştıracak. Siz de sevgiliye hediye fikirleri içerisinde orijinalliği ve etkileyiciliği bir arada sunan değişik bir hediye düşünüyorsanız Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak kesinlikle tercih edebileceğiniz bir ürün olacaktır.

  Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün gerçek plak olmayıp, plak şekli verilmiş pleksi glass malzeme ile hazırlanmıştır. 18 cm çapında ve 3 mm kalınlığındadır.
  2 -) Ürün altındaki stand, ahşap olup, üzerine lazer kazıma ile yazılar yazılmaktadır. 15 cm genişlik ve 3 cm yüksekliğe sahiptir.
  3 -) Plak üzerine Spotify'de yer alan müzik, akıllı telefon ile okutularak ancak çalınabilir.
  4 -) Spotify uygulamasını açarak, beğendiğiniz şarkının linkini kopyalayarak veya sevdiğiniz sanatçının ismi ile birlikte şarkısının ismini yazarak bu ürünü sipariş verebilirsiniz.
  5 -) Kişiye Özel Spotify Ses İzi Plak hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.