+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

İsme Özel 2'li Kalem Seti Deri Kutuda

İsme Özel 2'li Kalem Seti Deri Kutuda

Ürün Kodu: T709
Kalem hediyesi asırlardır var olan ve her zaman dikkat çeken hediyelerdendir. Özellikle okula giden birine, iş hayatında olan birine yani aslında kısaca işi yazı olan herkese alınabilir. Patrona hediye olarak, öğretmene hediye olarak, babaya hediye olarak da alınabilir. Hediyenin en güzel yanı ise kalemin kişiye özel tasarlanıyor olması. İsme Özel 2’li Kalem Seti Deri Kutusu ile sunuluyor. Dilediğiniz kişinin adına yaptırabilir ve büyük bir gurur ile hediyenizi verebilirsiniz.
.
289,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • İsme Özel 2’li Kalem Seti Deri Kutuda çok şık duruyor. Ofis hediyesi olarak ya da işe başlama hediyesi olarak alınabilir. Siz aslında bu hediye ile sıradan bir ürünü nasıl özel hale getirdiğinizi karşınızda ki kişiye göstermiş oluyorsunuz. Onu önemsemek ve sevmek bu olsa gerek. Kişiye özel kalem yani üzerinde isim yazılı olan bu kalem tüm kutlamalarınızda size eşlik edebilecek. Terfi hediyesi, yeni iş kutlaması, okul mezuniyet hediyesi olarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Hediyeniz çok kullanışlı ve çok anlamlı. Mürekkebi bitse bile atılmayacak ve saklanılacak özel bir tasarım. Kutunun içinde bir tükenmez kalem bir de dolam kalem bulunuyor. Dilerseniz aynı ismi iki kalemde de ya da farklı farklı 2 ismi kalemlere işletebilirsiniz.
   

  İsme Özel 2'li Kalem Seti Deri Kutuda İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Set içerisinde 1 adet tükenmez, 1 adet dolma kalem olmak üzere toplamda 2 adet kalem bulunmaktadır. 
  2 -) Siparişiniz halinde siyah renk deri kaplı özel kutusu içerisinde 2'li kalem seti olarak gönderilecektir. 
  3 -) Kutu ölçüleri: 19,5 x 8,5 cm'dir.
  4 -) Kalem kutusu üzerine istediğiniz mesajı ve dilediğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. 
  5 -) Tükenmez kalem ve dolma kalem üzerine ayrı ayrı isim yazdırabilir veya her ikisini de aynı isme özel hazırlatabilirsiniz. 
  6 -) Deri Kutuda İsme Özel 2’li Kalem Seti, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.