İsme Özel 2'li Rakı Bardağı

İsme Özel 2'li Rakı Bardağı

Ürün Kodu: T873
Bazen en efkârlı bir gecede, bazen en mutlu bir günde… Kısaca birçok kişi için rakı vazgeçilmezlerden biri olabilir. Sizler de beraber rakı içmeyi seven arkadaşınıza bir sürpriz yapmayı ister misiniz? Onunla keyifle içebileceğiniz ve sadece size özel olacak rakı bardakları işle masanız çok daha özel olacak. İster mutluluğa için, ister efkarınıza….
.
59,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • İsme Özel 2’li Rakı Bardağını isterseniz kankanıza hediye, isterseniz sevgilinize hediye, isterseniz bir erkeğe hediye olarak yani kısaca rakı içmeyi seven herkese hediye edebilirsiniz. Size özel bir bardak ile rakı içmek çok daha keyifli olmaz mı? Zaten rakının ana teması keyif almak değil mi? O halde o sofraya biraz daha hareket katmak, biraz daha mutluluk katmak mümkün.
   
  Özel tasarımlı isimli rakı bardağı vip hediyelerden biridir. Erkeğe doğum günü hediyesi olarak, yeni yıl hediyesi olarak ya da kutlamak yapmak istediğiniz herhangi bir konu için hediye olarak alabilirsiniz. Hatta bu kişiye özel rakı bardağını illa birine almak için beklemenize gerek yok. Kendi rakı sofranızı da daha keyifli bir hale getirmek için mutlaka kendiniz için de sipariş etmelisiniz diye düşünüyoruz. Elde rakı bardağınız, rakı bardağınızın üzerinde siz…. İşte o masa şimdi tamamlandı değil mi?
   

  İsme Özel 2'li Rakı Bardağı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Rakı kadehi üzerindeki yazılar lazer işleme teknoloji ile yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
  2 -) Siparişi vermeniz halinde 2 Adet üzeri işlenmiş rakı kadehi gönderilecektir.
  3 -) Elde yakanması tavsiye edilmektedir.
  4 -) İsme Özel 2'li Rakı Bardağı hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.