İsme Özel Şeffaf Kutuda Beyaz Renk Kalem

İsme Özel Şeffaf Kutuda Beyaz Renk Kalem

Ürün Kodu: T853
Sade tasarımları sevenler için harika bir kalem modelimiz var. İsme Özel Şeffaf Kutuda Mavi Kalem herkesin kendini özel hissedebileceği bir hediye olacak. Ofis hediyesi olarak, öğrenciye hediye olarak, yazara hediye olarak yani kısaca herkese alınabilecek bir hediye. İnsan hayatında kalemin yeri zaten tartışılmaz. Çantanızda, kütüphanenizde, masanızda kısaca her zaman ihtiyaç duyduğunuz kaleme bu kez çok daha özel bir tasarım ile sahip olmuş olacaksınız.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Okumaya yazmaya önem verenler için, yoğun iş temposunda bulunanlar için İsme Özel Şeffaf Kutuda Mavi Kalem harika bir seçim olacak. Beyaz renk tasarımı hediyeyi daha çok ön plana çıkarıyor. Üzerinde isim yazması bu hediyenin düşünülmüş ve planlanmış bir hediye olduğunu gösteriyor. Zaten hediyenin de bu özellikleri içeriyor olması makbul öyle değil mi?
   
  Sizler de İsme Özel Şeffaf Kutuda Mavi Kalem siparişini çok çok ucuz fiyatı ile sipariş vererek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hatta bir tane kendiniz için de sipariş vermenizi öneririz. Babaya hediye, öğretmene hediye, patrona hediye, iş arkadaşa hediye olarak karşınızda. Kısaca ucuz ama göz alıcı bir hediye arayan herkes için önereceğimiz isim yazılı kalem hediyemiz ile farkı yaratın.
   

  İsme Özel Şeffaf Kutuda Beyaz Kalem ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kutu içerisinde 1 adet kalem bulunmakta olup, şeffaf kalem kutusuna sahiptir.
  2 -) Kalem RAPİDO Kalem olup mavi yazmaktadır. Biten mürekkebi kolaylıkla temin edilerek yenisiyle değiştirilebilir.
  3 -) Kutu ölçüleri: 16,5 x 3,5 x 2,5 cm'dir.
  4 -) Kalem üzerine istediğiniz mesajı veya hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. 
  5 -) İsme Özel Şeffaf Kutuda beyaz Kalem hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.