Karakalem Resim Efektli Sevgili Defteri

Karakalem Resim Efektli Sevgili Defteri

Ürün Kodu: T416
Sevgilinizin not alabileceği bir defter hediye etmek ister misiniz? Ama sıradan bir defter değil elbette. Kapak kısmında istediğiniz fotoğrafın kara kalem efekti verilerek daha özel bir hale getirilmiş bir tasarımdan bahsediyoruz. Öğrenciye alınabilecek hediye ya da ofis hediyesi, ilk iş hediyesi olarak da hediye edilebilir. İçine not almayı çok daha fazla sevdirecek bir defter diyebiliriz. Üstelik telli olması kolay kullanılmasını da sağlıyor olacak.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Sıradan bir defter nasıl olurda bu kadar özel bir hale gelir öyle değil mi? Kapağı Karakalem Efektli Sevgili Defteri özel bir hediye olacaktır. Özellikle özel bir kutlamanız için sipariş edip içine dilerseniz duygularınızı da yazıp ona armağan edebilirsiniz. Kız arkadaşıma ne hediye alırım ya da erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diye kararsız kalanlar için ufak ama çok etkili bir hediye olsa gerek. Özel günleri daha özel yapacak bir sürpriz hediyeden bahsediyoruz.
   
  Kapağı Karakalem Efektli Sevgili Defter Bikolihediye2in tasarım ürünlerinden sadece biri. Bizler hediyelerinizin çok özel olmasını istiyor ve bunun için canla başla çalışıyoruz. Kişiye özel defter tasarımımız da bunu ortaya koyuyor. Sıradan bir hediye çok özel bir hale geliyor. Bu da bizim farkımız olsa gerek. Sevgiliye hediye olarak da tercih edebilirsiniz ya da bir arkadaşınıza da özel olarak yaptırabilirsiniz. Hangi görselin kara kalem efektli hale dönüşmesini istiyorsanız o resmi iletmeniz yeterli olacak. En özel şekilde tasarlanıp sizlere aynı gün kargo yapılacaktır.
   

  Karakalem Resim Efektli Sevgili Defteri ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 50 adet çizgisiz sayfalardan oluşan spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir. 
  2 -) Sevgili defteri kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır.
  3 -) Ürün kişiselleştirme defter kapağı üzerine kalıcı bir baskı tekniği olan süblimasyon yöntemi ile yapılmaktadır.
  4 -) Fotoğraf Baskılı defter kapağını size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) Fotoğraf Baskılı sevgili defteri 50 adet kaliteli çizgisiz sayfadan oluşmaktadır.
  6 -) Şiir veya hikaye yazmak, gazete kupürleri ile süslemek ya da sevgili günlüğü tutmak için idealdir.
  7 -) Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  8 -) Kapağı Karakalem Resim Efektli Sevgili Defteri, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.