Seni Seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri

Seni Seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri

Ürün Kodu: T770
Seni seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri onun için tutacağınız bir günlük halini alabilir ya da ona hediye edeceğiniz bir hatıra olarak tercih edilebilir. Özellikle gençlerin çok tercih ettiği bu aşk dolu defterler duyguların en güzel yansıması olacak. Hatta iki defter siparişi vererek birbiriniz hakkında sevdiğiniz şeyleri, anılarınızı ya da söylemek istediklerinizi yazarak geleceğe bir anı olarak saklayabilirsiniz.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Seni seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri kırmızı renk tasarımı ve orta kısmında sizin fotoğrafınızdan oluşan kapak tasarımı ile aşk dolu bir hediye olacak. Sevgiliniz açıkçası böyle bir hediye beklemiyorken, ilk eline aldığında çok şaşıracak ve sevinecek. Doğum günü için farklı bir hediye arıyorsanız defteri sipariş ederek ilk sayfalarını duygularınız ile doldurarak ona armağan edebilirsiniz. Sevgililer günü için de aynı şekilde bu aşk kokan defteri hediye edebilirsiniz.
   
  Seni seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri ister hatıra olarak saklanır, istenirse de günlük hayatta kullanılır. Bu tamamen nasıl kullanılmak istediğine bağlı. Üstelik uzakta ki sevgiliye hoş bir sürpriz olarak gönderilebilir. Defterin tamamen size özel olduğu hem isimlerinizin yazılmasından hem de dilediğiniz bir fotoğrafınızın deftere basılması ile hemen kendini belli edecektir zaten. Farklı ve sıra dışı hediye arayanlar için daha iyi bir seçenek düşünemiyoruz.
   

  Seni Seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) 50 adet çizgisiz sayfalardan oluşan spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir. 
  2 -) Sevgili defteri kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır.
  3 -) Ürün kişiselleştirme defter kapağı üzerine kalıcı bir baskı tekniği olan süblimasyon yöntemi ile yapılmaktadır.
  4 -) fotoğraf Baskılı ve İsim Yazılı defter kapağını size özel hale getirebilmemiz için siparişiniz esnasında ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmanız gerekmektedir.
  5 -) fotoğraf Baskılı ve İsim Yazılı sevgili defteri 50 adet kaliteli çizgisiz sayfadan oluşmaktadır.
  6 -) Şiir veya hikaye yazmak, gazete kupürleri ile süslemek ya da sevgili günlüğü tutmak için idealdir.
  7 -) Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  8 -) Seni Seviyorum Fotoğraflı Sevgili Defteri, hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.