+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 978 ürün görüntüleniyor.

Kişiye Özel Yastıklarla Sevginizi Gösterin

Kişiye özel yastıklar, sevdiklerinize özel bir hediye vermek istediğinizde mükemmel bir seçenektir. Yastık, bir evin en rahat ve kişisel eşyalarından biridir ve sevdiklerinize kişisel bir dokunuş ekleyerek onları daha da özel hale getirebilirsiniz. Kişiye özel yastıklar genellikle iki türdür: fotoğraf yastıkları ve isim/mesaj yastıkları. Fotoğraf yastıkları, sevdiklerinizin özel anılarını veya önemli fotoğraflarını baskılayarak özel bir yastık oluşturmanızı sağlar. İsim/mesaj yastıkları ise sevdiklerinizin adını veya özel bir mesajı yastığa eklemenize olanak tanır.

Özel Anılarınızı Yastıkta Canlandırın: Fotoğraf Yastıkları

Kişiye özel yastıklar, hediye olarak harika bir fikirdir çünkü onları özel kılan şey, onların kişisel bir dokunuşa sahip olmalarıdır. Sevdiklerinizin isimlerini veya fotoğraflarını yastıkta görmek, onlara özel bir hediye verdiğinizi gösterir ve bu da onların sevgisini kazanmanızı sağlar. Ayrıca, kişiye özel yastıklar, herhangi bir yaş veya cinsiyete uygun bir hediye seçeneğidir, bu nedenle herhangi bir özel gün için mükemmel bir seçimdir. Kişiye özel yastıkların satış noktası, onların tamamen özelleştirilebilir olmasıdır. Fotoğraf, isim veya mesaj seçenekleri sayesinde, tam olarak istediğiniz yastığı yaratabilirsiniz. Üstelik, yastıklarımız yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve uzun ömürlüdür.

Hemen kişiye özel yastık siparişi verin ve sevdiklerinize unutulmaz bir hediye verin! Sıklıkla tercih edilen hediyeler arasında yer alsalar da, başka mağazalarda bulamayacağınız yeni tasarım kişiye özel yastıklar ile hizmetinizdeyiz. Geniş yelpazeli tasarım modelleriyle sunduğumuz isme özel yastıklar, aynı gün kargo ile kısa sürede kapınıza kadar gönderilmektedir.  Meslek grupları için koltukları süsleyecek yastık modellerinin yanı sıra, sevgiliye, eşe, arkadaşa hediye ve anne - babaya alınabilecek birçok model seçeneği, yine bikolihediye.com ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Meslek Gruplarına Özel Yastıklar

Hediye vereceğiniz kişinin meslek grubu ne olursa olsun, ofislerine tekstil anlamında dekoratif bir hava katacak nitelikteki meslek gruplarına özel yastık tasarımlarımızla sevdiklerinizin ofislerini süsleyebilir, her baktıklarında kendinizi hatırlatabilirsiniz. Kişinin ad ve soyadının yanında mesleğinin yazıldığı ve meslek dalına uygun simgelerin bulunduğu hediyelik yastık seçeneklerimize, en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Yastıklar

Üzerine birlikte çekinmiş olduğunuz fotoğrafın baskısını yaptırarak hediye edebileceğiniz fotoğraflı yastıklar, talep etmeniz halinde farklı fotoğrafların ve hatta isimlerinde baskısı yapılarak özel sipariş şeklinde de alınabilmektedir. Kişinin en huzur bulduğu anın kafasını yastığa koyduğu o an olduğu düşünülürse, yastıkları kişiye özel bir hediye haline dönüştürmenin duygu derinliği çok daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Sonsuz Aşkımız Temalı 3’lü Set Kişiye Özel Yastıklar

Toplamda üç parçadan oluşan ve iki parçasında sizin fotoğraflarınızın yer aldığı setin bir parçasında ise, ona söylemek istediğiniz en anlamlı sözün yanı sıra sonsuzluk işareti ve isimleriniz yer almaktadır. Sevgi ve mutluluğunu her alanda hissettirmek isteyenlerin tercihi olan Sonsuz aşkımız 3’lü yastık seti, evinize ayrı bir hava katacak özellikleriyle sahip olabileceğiniz kapıda ödeme yastıklar arasındadır. Sizde değer verdiklerinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız, hemen aynı gün kargo yastıklar sipariş ederek, ona verdiğiniz değeri biran önce göstererek onu mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye ve Eşe Özel Mesajlı Kalpler Yastığı

Üzerinde birlikte çekindiğiniz mini bir fotoğrafın yanı sıra, birçok kalp bulunan ve bu kalplerin içerisinde hediye vereceğiniz kişiye özel mesajlarınızın bulunduğu sıra dışı bir hediye arıyorsanız, özel mesajlı kalpler yastığından daha iyisini bulmakta biraz zorlanabilirsiniz.  Bu kalplerden birisinin içerisinde sizin isimleriniz yazarken, diğerlerinin içerisinde ise ‘2014’den beri en değerlimsin’ gibi ona ve birlikteliğinize özel mesajlarla bu yastığa sahip olabilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz bu özel yastıklardan, aile bireylerinize ya da arkadaşlarınıza özel tasarımlarla değer verdiğiniz herkes için almanız mümkündür.  Sıra dışı tasarımıyla kaliteli iç malzeme ve kumaştan hazırlanan kişiye özel yastıklar ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, sizi her zaman hatırlamalarına sebep olabilirsiniz. Aldığınız tüm ürünler, bikolihediye.com güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Sipariş verdiğiniz günün kargo saatlerine göre aynı gün kargo kişiye özel yastıklar, ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle sahip olabileceğiniz hediyeler arasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.