+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 7063 ürün görüntüleniyor.

Sevgiliye Hediyeler

Sevgilinizin doğum günü, yıl dönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerinde ona hediye almak sizin için önemli bir görev haline gelir. Ancak, her zaman en yaratıcı, en etkileyici, en özel hediye fikirlerini bulmak zor olabilir. Bikolihediye olarak, sevgilinize verebileceğiniz en özel hediyeleri sunuyoruz. Sevgilinize vereceğiniz hediye seçiminde, onun ilgi alanlarına ve zevklerine odaklanmanız önemlidir. Bu sayede hediye alırken onun zevklerine uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, sevgilinize vermek istediğiniz mesajı da hediye seçimiyle yansıtabilirsiniz.

Bikolihediye olarak, sevgililer günü hediye seçeneklerimiz arasında romantik, özelleştirilebilir hediye alternatifleri sunuyoruz. Sevgilinizin ismiyle kişiselleştirilebilen bir kolye, sizinle birlikte geçirdiğiniz güzel anıların fotoğrafının basılabileceği bir puzzle veya sevgilinizin en sevdiği çikolataların yer aldığı bir kutu, Bikolihediye'nin sunabileceği sadece birkaç örnek. Sevgilinize verebileceğiniz en özel hediyelerden biri de, aşkınızı ifade edebileceğiniz bir hediye olacaktır. Örneğin, Bikolihediye'deki kişiye özel bir kalp kutu içinde, sevgilinizle birlikte çekilmiş fotoğraflarınız yer alabilir. Bu, sevgilinize verdiğiniz değeri göstermenin harika bir yoludur.

Bikolihediye olarak, sevgilinize verebileceğiniz birçok hediye seçeneği sunuyoruz. Hatta, sevgilinize verebileceğiniz hediye seçeneklerimiz arasında aradığınız özelliklerde bir hediye bulamazsanız, sizin için kişiye özel bir hediye hazırlayabiliriz. Siz de sevgilinize en özel hediye ile bu özel günlerinde mutluluk ve sevgi dolu anlar yaşatabilirsiniz. Sevgiliniz için hediye seçmek zevkli ama zor da bir iştir. Çünkü herkes sevgilisine kimsenin kimseye veremeyeceği ve daha önce akla gelmemiş özel bir hediye vermek ister. Yani sevgiliniz için hediye seçerken hediyenizi kişiselleştirmelisiniz. Daha özel ve size ait bir hediye seçmelisiniz. Mesela onun isminin ya da resminin yer aldığı, işlendiği özel bir hediye seçebilirsiniz. Peki, bu tarz hediyeleri nereden mi bulacaksınız? Merak etmeyin. Hediye sevgilime olarak ne alacağım diye düşünüp durmanıza gerek yok. Bütün bunları sizin için düşünen ve size ve sevgilinize özel hediyeler hazırlayan özel bir siteden yardım alabilirsiniz. 

Sevgiliye Özel Hediye Fikirleri

1. Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor
2. Led Işıklı Film Şeridi Dekoratif Şişe Lamba
3. Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano
4. İpli ve Mandallı Anı Çerçevesi
5. Sevgiliye Hediye Mesajlı Çubuk Kolye
6. Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu
7. Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası
8. Karakalem Resim Efektli Kanvas Tablo
9. Kişiye Özel Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo
10. Sevgiliye Hediye Fotoğraflı Kar Küresi
11. İşte Bizim Sevdamız Konsept Hediye Kutusu
12. Bıyık Tasarımlı Yıkanabilir Maske
13. Sevgiliye Seni Seviyorum Konsept Hediye Kutusu
14. Sevgililere Özel 4 Fotoğraflı Kupa Bardak

Sevgilime hediye seçilmesi kolay bir mesele değildir. Herhangi bir şey seçerek bu özel meseleyi geçiştiremezsiniz. Hem onun için özel olacak hem de sizi hatırlatacak bir seçim yapmalısınız. Sevgiliniz bu hediyeyi gördüğü zaman sizin onun için özel olarak seçtiğini hissetmeli. Bunun için hediyenin içerisinde mutlaka size ait bir şeyler bulunmalıdır. Bir resim, bir söz ya da sevgilinize özel bir hikâyenin yer aldığı hediyeler onun daha çok hoşuna gidecektir. Onu şaşırtmak ve heyecanlandırmak için özel ve etkileyici bir hediye seçmek istemez misiniz? Peki, sevgiliniz için en etkileyici hediye ne olabilir? Bu konu çok geniş bir konudur. Bugüne kadar sevgililere alınan özel hediyeler arasında çok fazla sayıda seçenek bulunur. Hepsini araştırmaya kalkarsanız çok fazla vakit kaybedersiniz. Bu yüzden sanal ortamdan faydalanabilir ve evinizden çıkmadan internet üzerinden bir araştırma yapabilirsiniz.

Sevgiliye Etkileyici Hediyeler

Bu konuda size yardımcı olacak sitemizin bayan sevgiliye etkileyici hediyeler başlığı altında düzenlenmiş özel bir kategorisi var. Gelin bu kategorideki hediye fikirlerine bir göz atalım. Aralarından mutlaka sizin ve sevgilinizin beğeneceği bir hediye bulabilirsiniz. Mesela ona şık bir ayna almak ister misiniz? Ayna fikri size sıradan geldiyse acele etmeyin. Sitede yer alan sihirli ayna seçeneği benzerlerinden biraz farklı bir aynadır. Hem ayna hem de çerçeve işlevi gören bu ürün ilk bakışta herhangi bir ayna gibi görünüyor. Şöyle ki sevgiliniz her zaman masasının üzerinde bir ayna bulundurmak isterse bu hediyeyi beğenebilir. Ancak bu ayna zaman zaman sizin ve onun güzel bir fotoğrafının yer aldığı bir resme de dönüşebiliyor. Sihirli ayna bayan sevgiliye hediye fikirleri içerisinde oldukça tercih edilen bir üründür. Aynanın üzerinde bulunan bir açma ve kapa düğmesi aynayı bir anda özel bir fotoğrafa dönüştürebiliyor.

Sevgiliye Orijinal Hediye Seçenekleri

Sevgiliye ne hediye alınır diye düşünüp durmayı artık bırakabilir ve sitedeki farklı seçeneklerden yardım alabilirsiniz. Mesela sevgilinize dekoratif bir yastık hediye etmek ister misiniz? Ama bu yastığın da farklı bir özelliği var. Yastığın ön yüzüne dokunup pullarını geriye doğru çevirdiğinizde içinden bir sürpriz çıkıyor. Yine sevgiliniz ve sizin özel bir fotoğrafınızı bu yastığa işletebilirsiniz. Fotoğraf demişken sevgilinize tam 12 adet birlikte çekilmiş fotoğraflarınızın yer aldığı şık bir anı çerçevesi hediye etmeye ne dersiniz? Evet, yanlış duymadınız. Bu hediye seçeneğini de istediğiniz fotoğraflarla kendinize ait özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızın Yer Aldığı Kişiye Özel Hediyeler

Sevgiliye orijinal hediyeler neler olabilir diye düşünürken fotoğraflarınızın yer aldığı özel hediyeler arasında daha pek çok seçenek bulunuyor. Mesela içerisinde 8 fotoğrafın yer aldığı bir kişiye özel sürpriz kutusu hazırlatabilirsiniz. Peki, uzun süre kıpırdamadan beklemek zorunda kalmadan birlikte ya da sevgilinizin tek başına bir tablosunu yaptırmak istemez misiniz? Evet sadece istediğiniz bir fotoğrafınızı gönderirseniz bu site sizin için özel olarak hazırlanmış bir kara kalem kanvas tablo yapabilir. Fotoğraflı kanvas tablo erkek sevgili için hediye düşünenlerin yayarlanması gereken bir seçenek. Böylece herhangi bir fotoğrafınız kısa bir süre içerisinde bir tabloya dönüşüp sevgiliniz için özel bir hediye olabilir.

Sevgiliniz İçin En Güzel Hediye Seçenekleri

Sevgiliye güzel hediyeler kategorisinde fotoğraflı termos ya da bardaklar, özel kutular, özel tasarımlı kupa ya da gece lambaları da yer alıyor. En orijinal hediyeler arasında "doğduğun gün neler oldu" kartları gibi daha özel ve farklı seçenekler de yer alıyor. Bu kartlar sevgilinizin doğum günü için özel olarak hazırlanıyor. Onun doğduğu gün meydana gelen tarihsel ve toplumsal olaylardan oluşan kartlar hazırlanıyor. Bunun dışında sevgiliniz için özel bir doğum günü takvimi de hazırlatabilirsiniz. Şaşırtıcı, eğlenceli ve orijinal bir hediye almak isterseniz bu takvimi de düşünebilirsiniz. Onu neden sevdiğinizi anlatan kartlardan oluşan bir kitap, kapağında özel bir fotoğrafınızın yer aldığı bir defter ya da foto kitap albümleri de sizin için özel olarak hazırlanabilecek hediyeler arasındadır.

Sevgiliye Diğer Hediye Seçenekleri

Sevgili hediyeleri arasında bir başka güzel seçenek de ismine özel olarak hazırlatabileceğiniz hediyelerdir. Bunlar arasında takılar, çakmaklar ve lambalar bulunuyor. Sevgiliniz askerse ona özel mesajlı kurabiyelerden oluşan sevimli bir kutu da hazırlatabilirsiniz. Kutu hediyeleri arasında çok özel tercihler de yer alıyor. Mesela sizin çocukluğunuzdaki oyuncaklardan oluşan bir kutu, fotoğraflarınızın yer aldığı bir çikolata kutusu ya da mesajlı çikolata kutuları da çok güzel hediyeler arasındadır. Butik kurabiyelerle dolu sevimli ve şık kutular da sevgilinizi heyecanlandırıp şaşırtabilir. Bunların dışında tespihler, ayna ve tarak setleri, orijinal biblolar, fotoğraflarınızın yer aldığı duvar saatleri, cüzdanlar, saatler, özel olarak hazırlanmış sevgili kimlikleri ve bardakaltlıkları da sevgilinize verebileceğiniz hediyeler arasında yer alır.

Özgün ve Şık Tasarımlı Hediyeler

Ruj şeklinde bir iç çamaşırı, orijinal olarak tasarlanmış bir küllük, fotoğraflarınızın yer aldığı plaketler ve özgün tasarımlı çalar saatler de hediye sevgiliye tercihleri arasında yer alıyor. Dilerseniz bu sitede yer alan bütün hediyeleri oturduğunuz yerden inceleyebilir ve sizin için en özel bulduğunuz hediyeyi seçebilirsiniz. Hediyenizin size özel olarak hazırlanması için eklemeniz gereken bilgi ve fotoğrafları da gönderirseniz kısa bir süre içinde sevgiliniz için özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. Sevgiliye alınabilecek hediyeler her zaman kafa karıştırıcı bir sorudur. Bu konuda hem çok fazla seçenek vardır hem de aslında fazla yoktur. Yani bu sayılan hediyeleri size özel bilgiler ya da fotoğraflarla süslemezseniz sıradan bir hediye gibi görünebilir. Ancak en güzel sevgili hediyelerini sizin için hazırlayan bu site orijinal ve farklı hediye seçenekleri konusunda size yardımcı olmaya hazır. Ayrıca bütün hediyelerin size özel olarak kişiselleştirilip hazırlanması da sevgiliniz için en güzel hediyeyi bulmanızı kolaylaştırır.

Nostaljik Hediye Seçenekleri

Durun daha bitmedi. Sevgilinize bir tetris almak ister misiniz? Bizim çocukluğumuzun en yaygın oyuncağı olan tetrisler sevgilinizin hoşuna gidebilir. Dokunmatik gece lambaları da nostaljik bir hediye seçeneği olabilir. Bizim çocukluğumuzun oyuncakları bize özel hediyeler arasındadır. Sevgilinize de onun size ve geçmişinize ait özel bir insan olduğunu hatırlatabilirsiniz. Dekoratif biblolar ya da gemi maketleri de ona eskiyi hatırlatan güzel hediyeler arasındadır. Deniz feneri şeklinde bir masa lambası almak ister misiniz? Ya da nostaljik bir daktilo müzik kutusu. Bütün bunları bir arada görmek ve en beğendiklerinizi satın almak için siteyi tıklayıp seçeneklere bir göz atmanız yeterlidir. Doğum günü hediyesi seçerken ona özel bir takvim ya da kitap gibi seçenekler en orijinal seçenekler arasındadır. Kısacası bu siteden yardım alırsanız bu konuda sayısız hediye tercihiniz olabileceğini görürsünüz. İçlerinden size en özel görüneni seçer ve sevgilinizi mutlu edersiniz.

Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Birlikte büyük bir aşk yaşadığınız biricik sevgilinize ne hediye alacağınıza henüz bir karar veremediyseniz, Bikolihediye.com'da yer alan birbirinden romantik hediye fikirlerimize kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Yıldönümü, yılbaşı, 14 Şubat sevgililer günü veya sevgilinizin doğum günü için sevgiliye romantik hediye fikirleri için sitemizi ziyaret edin!

Sevgiliye Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Bikolihediye.com bünyesinde, sevgiliniz için yaratıcı, ilginç, şaşırtıcı ve daha da önemlisi sevgilinizi özel hissettirici birçok güzel hediye çeşidi ile karşılaşabiliyorsunuz. Üstelik hediye sitemizde yer alan sevgiliye hediye önerisi ürünlerimizin bir çoğunu da kişiye özel hale getirebiliyorsunuz.

Kapıda Ödemeli Sevgili Hediyeleri

Bikolihediye'de ister kapıda ödeme ile, ister kredi kartınızla veya isterseniz de havale / EFT yöntemi ile 1001 çeşitte sevgili hediyesi satın alabilirsiniz. Aynı gün kargoya teslim ile satışa sunduğumuz romantik ürünlerimizi, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Trabzon, Edirne, Erzurum, Sivas kısacası Türkiye'nin bütün şehirlerine güvenle sipariş verebilirsiniz.

Sevgiliye 50 TL Altı Ucuz Hediyeler Nelerdir?

Bikolihediye'de sevgilinize 50 TL altı olarak alabileceğiniz romantik kupa bardaklar, sürpriz anı kutuları, taş üzerine basılan fotoğraflı ürünler, resim çerçeveleri, sevgili sertifikaları, Oscar Heykelciği, Sevgili cüzdanları gibi bir çok ürünü 50 TL altında satın alabilirsiniz. Dahası, satın almış olduğunuz birçok ürünü bizler aynı gün kargoya teslim ediyor ve hediyenizi en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.