+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü

LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü

Ürün Kodu: T1102
Kitap okumayı sevmeyeneler için sevdirecek, sevenler içinde işlerini daha kolaylaştıracak harika bir ürün diyebiliriz. LED Işıklı Kitap Okuma Gözlük özellikle loş ışıkta kitap okumak zorunda kalanlar için ya da uyumadan önce biraz kitap okumak isteyenler için harika bir ürün olacak. Gençlerin de çok severek kullanacakları bu gözlük yaydığı şıklar sayesinde kitaba hem odaklanmanızı sağlayacak hem de kitabı daha iyi görmenizi sağlayacaktır.
94,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Kitap okumayı seven herkese rahatlıkla bu hediyeyi alabilirsiniz. LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü sayesinde kitabı gözünüze çok yakınlaştırmak zorunda da kalmıyor olacaksınız. Güzel aydınlatması sayesinde kitap okumak daha keyifli ve kolay hale gelecek. Sürekli baş ucunuzda duracak olan bu ürün kitabınız ile ayrılmaz bir ikili olacak gibi duruyor. Hem kendiniz için kitap siparişi verebilir hem de kitap, dergi, gazete gibi bir şeyleri okumayı seven sevdikleriniz için alabilirsiniz. Gençlere ve çocuklara kitap okumayı nasıl sevdirebilirim diyorsanız bizce bu okuma gözlüğü ile bunu başarabilirsiniz. Hem çok uygun fiyatlı olması hem de boyundan fazla iş yapıyor olması en beğenilen özelliklerinden bir kaçı olsa gerek. Sizler de hemen siparişinizi vererek bu ışıklı okuma gözlüğüne sahip olabilirsiniz. LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü sadece kitap okumak için de değil aslında. Birçok tamir işinizde de gözünüze takarak ortamı çok daha iyi görmenizi sağlayabilirsiniz.
   

  LED Işıklı Kitap Okuma Gözlüğü İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Karanlıkta kitap okuma.
  2 -) Kol saati tamir işlerinde.
  3 -) Koltuk, buzdolabı, masa, gardırop gibi eşyaların altına düşen herhangi bir ufak objeyi ararken
  4 -) Araba motor tamir işlerinde
  5 -) Elektrik kesintilerinde,
  6 -) Otomatik yanıp sönen merdivenlerde yürürken
  7 -) Gece yürüyüşlerinde veya karanlık park veya mekanlarda kullanabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.