+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy

Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy

Ürün Kodu: T174
Şöyle dopdolu bir sepet düşünün. İçi çocukluğunuz gençliğini saklı olsun. En sevdiğiniz oyunlar, yemekten en keyifli şekerlemeler ve daha neler neler. Yaşı kaç olursa olsun herkesi duygulandıracak ve çocuk ruha dönüştürecek bir hediye bu. Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy ile birçok farklı hediyeyi bir arada sunmuş olacaksınız. Normal bir zamanda asla kolaylıkla bulamayacağı ürünleri siz bir arada sevdiklerinize satın alabileceksiniz.
459,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • En özel hediye alternatiflerinden biri olan Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy hediyesi her özel güne hitap ediyor. Doğum günü hediyesi olarak vazgeçilmez diyebiliriz. Yeni yıl hediyesi olarak da bir hayli anlamlı olacak diye düşünüyoruz. Hatta sevdiğinizi mutlu etmek için illa özel bir güne de gerek yok. Herhangi bir günde de böylesine şık bir hediyeyi verebilirsiniz. Nostaljik Hediye sepeti Büyük Boy alternatifi erkeklere alınabilecek hediyelerin arasında da yer alıyor. Özellikle ne alsam, neden mutlu olur diye düşündüğünüz sevdikleriniz için özel bir jest olacak. Sepeti ilk gördüğünde ne diye merak edebilir ama açtığında asla hayal edemeyeceği o harika duygulara bürüneceği de kesin. Bizce hediye dediğiniz böylesine sürprizli ve özel olmalı. Bunu da Bikolihediye ile başarabilirsiniz. En ekonomik hediyeleri en kaliteli hali ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

  Nostaljik Hediye Sepeti Büyük Boy ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Nostaljik oyun ve oyuncaklar hediye sepeti içerisinde yukarıda listelenmiş olan 26 farklı türde nostaljik oyuncak, şekerleme ve benzeri türde ürünler yer almaktadır.
  2 -) Tüm nostaljik ürünler, kırmızı renkte hediye kutusu içerisine özenle yerleştirildikten sonra, üzeri beyaz kurdele ile sarılıp şık bir formda sunulmaktadır.
  3 -) Nostaljik Hediye Sepeti, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

  Sepet İçerisinde Aşağıdaki Nostaljik Ürünler Yer Almaktadır;

  ** 1 adet TETRIS
  ** 1 adet leblebi tozu
  ** 2 adet para çikolata
  ** 1 adet mıknatıslı balık tutmaca
  ** 1 adet solo test
  ** 1 adet baloncuk üretme oyuncağı
  ** 1 adet RUBIK küp anahtarlık
  ** 2 adet CINO
  ** 1 adet asker
  ** 1 adet kuşlu düdük
  ** 1 adet UFO pervane
  ** 1 adet baston şeker
  ** 1 adet yuvalarlak şeker
  ** 1 adet şemşiye çikolata
  ** 1 adet horoz şeker
  ** 1 adet sulugöz sakız
  ** 1 adet kaynana dili
  ** 1 adet şaka yüzüğü
  ** 1 adet topaç
  ** 1 adet mızıka
  ** 1 adet pamuk şeker
  ** 1 adet ağızda patlayan şeker
  ** 1 adet fırfırik
  ** 1 adet 6'lı cino şekerleme
  ** 1 adet slime
  ** 1 adet ipli fır fır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.