+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Anneye Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

Anneye Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

Ürün Kodu: 1738

Defter ve Kalem Setleri, hediye olarak beğenilen objeler. Ancak bu kalem ve defterin özünde yatan kişiye özel yaptırabilme özelliği, onu Annelerimize hediye etmek için oldukça cazip bir fikir haline getiriyor. Annenize Sevginizi sunmak gibi ulvi bir amaca hizmet edecek bu Defter ve Kalem Seti, en çok satanlar listesinde de yer alıyor. Mutlaka Annenizi çok mutlu edecek ve sevgi duygularının kıpır kıpır harekete geçmesine sebep olacaktır.
.

299,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Belki de sadece sizin mutlu olmanızla mutlu olacak kişidir anne. Bu yüzden onlara en değerli hediyeyi güzel bir insan olmak ile verebilirsiniz. Bu onu en mutlu edecek şeydir. Bu yüzden de hediye seçimlerinde çok zorlanmanıza gerek yok. Her zaman alabileceğiniz küçük hediyeler bile bir çiçek bile değerlidir onlar için Sizden gelen ne varsa onlara iyi gelir. Bir kaç kolay adımda sipariş verebileceğiniz Anneye Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem ile Anneye unutulmaz bir anneler günü hediyesi verebilirsiniz. Bu bağlamda Anneler Gününde verilebilecek armağanlar içerisinde bulunan bu özel hediye alternatifi ile Anneye unutulmayacak bir gün yaşatacaksınız.

  Özel hediye paketi ile yaptırarak hazırlatabileceğiniz bu Defter ve Kalem Setiyle hem Annenize güzel bir hediye alıp, hem de aynı hediye ile Anneler Gününü unutulmayacak bir güne dönüştürebilirsiniz. Yanı sıra Sevginizi doğrudan doğruya bu Defter ve Kalem Setiyle Annenizin kendisine ulaştırabilirsiniz. Bu Anlamlı Defter ve Kalem Setiyle yine Bikolihediye kalitesini ve Bikolihediye farkını ortaya koyuyoruz. Bu Anlamlı Defter ve Kalem Setiyle Annenizle aranızda ki sevgi bağlarını daha da güçlendirmiş olacağınıza inanıyoruz. Kişiye özel nitelikteki şaşırtan hediyeler her zaman en çok satanların arasında bulunuyor. Hediyenizle şaşırtmak istediğiniz herkese bÖylesine güzel bir Defter ve Kalemi çekinmeden verebilirsiniz.

  Anneye Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün, 1 adet defter ve 1 adet kalemden oluşmaktadır.
  2 -) Kalem, tükenmez kalem olup mavi renkte yazmaktadır. Biten mürekkebi kolaylıkla temin edilerek yenisiyle değiştirilebilir.
  3 -) 50 adet çizgisiz sayfalardan oluşan spiralli defterin ölçüleri 18 X 12,5 cm.dir.  Kalem Kutusu ölçüleri: 16,5 x 3,5 x 2,5 cm'dir.
  4 -) Kalem ve defterden oluşan bu seti size özel hale getirmek için ürün kişiselleştirme alanlarını doldurmalısınız. 
  5 -) Defteri kapağı, kaliteli HDF malzemeden yapılmış olup, pürüzsüz ve parlaktır. Defterin spiral telleri ( Kapağı ve sayfaları spiral tel ile tutturulmuş) sayfalarının daha rahat çevirilmesine ve daha kolay yazım imkanı sağlar.
  6 -) Bu set hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.