sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Resimli Ay Lamba

Kişiye Özel Resimli Ay Lamba

Ürün Kodu: T1181
Gecelerimizin en tanıdık, en kadim ve en eski yüzüdür ay! Dünyamızdan Onun sadece bir yüzünü görürüz ama varlığı bile insanın içini ısıtıyor. Dünyamızın uydusu ay, sizin de gece denildiğinde aklınıza gelen ilk şey ise 3 boyutlu resimli ay gece lambasını eminiz ki çok seveceksiniz. Piyasadaki muadillerinden farklı olarak göndereceğiniz resimle yeniden tasarlanacak Kişiye Özel Resimli Ay Lamba Bikolihediye farkıyla huzurlarınızda.
.
129,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ay parçası sevdiklerinize, üzerinde göndereceğiniz resmin kalıcı olarak lazer işleme teknolojisi ile kazınacağı 3 boyutlu ay gece lambası hediye edebilirsiniz. Hem dekoratif, hem Samim, hem de sizi yansıtacak olan resimli ay lambası üzerine dilediğiniz kişi veya kişilerin resmini bastırabilirsiniz. Çocuğunuzun, babanızın, annenizin, kardeşinizin, sevgilinizin veya kuzenlerinizin resmi ile hazırlatabileceğiniz bu olağanüstü lamba, hesaplı fiyatıyla da sipariş edebileceğiniz bir obje! Sizler de resimli ay lamba nerede yaptırılır diyorsanız Bikolihediye bu konuda sizlere profesyonel bir hizmet sağlayabilir. Kaliteli, şık, etkileyici ve samimi bir hediye niteliğindeki kişiye özel resimli ay lambası bulunduğu mekana da güzel bir hava verecek. Yatak odanıza, çocuk odalarınıza, ofisinize veya salonunuza koyduğunuzda tüm dikkatleri üzerine toplayacak olan resimli ay lambayı izlemeye doyum olmayacak.
   
  Gelin hızlı şekilde ay gece lambasının siparişini verin ve sizin için en hızlı şekilde kargoya verelim. Türkiye’nin dilediğiniz adresine sipariş edebileceğiniz bu güzel lamba üzerinde hangi resmin yer almasını istiyorsanız siz hayal edin ve resminizi yükleyin, biz ise en kaliteli şekilde resminizi ay görünümündeki bu lamba üzerine taşıyalım. Sevgiliye hediye, erkeğe, kadına, çocuğa, anneye, babaya dilediğiniz herkese özel olarak hazırlatabileceğiniz 3 boyutlu fotoğraflı ay gece lambası şimdi siparişlerinizi bekliyor.

  Kişiye Özel Fotoğraflı Dekoratif Ay Lamba Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün PLA malzemeden yapılmış olup, paket içerisinde 1 adet Ay tasarımlı lamba, 1 USB şarj kablosu, 1 Adet ahşap standı yer almaktadır.
  2 -) Ürün ölçüsü: 14 x 12,5 cm çap ölçülerindedir.
  3 -) Lazer kazıma yöntemi ile hazırlandığından üzerindeki resimlerde silinmez olmayacaktır! Ay yüzeyi ile birbir aynı görünümdedir.
  4 -) Ortamınıza gün ışığı verecek olup, gözlerinizi rahatsız etmez.
  5 -) 3D Ay Gece Lambası hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.