+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Coğrafya Öğretmenine Hediye Kalem

Coğrafya Öğretmenine Hediye Kalem

Ürün Kodu: 7390

Oldukça güzel imkânlar ile hediyelik kalem seçimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hayallerinizdeki tasarımları karşınızda bulmaya hazır olun. Çünkü sizi bekleyen Coğrafya Öğretmenine Hediye Kalem gibi bol kalem ve bol hediyelik eşya çeşitliliği ile tüm isteklerinizi gerçeğe dönüşüyor. Ayrıca kişiye özel kalem seçenekleri sayesinde kendi imzanızı da atabileceksiniz. Değerli coğrafya öğretmeninize olan tarifsiz güzel duygularınızı ölümsüzleştirecek olan özel tasarımlı kalemleri kaçırmamalısınız. Bunlardan biri olarak mesajlı kalem tercihini çok beğeneceksiniz.
.

184,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Coğrafya öğretmenlerine etkileyici hediyeler dendiğinde kalemlerin oldukça etkili olduğu bilinen bir gerçek olduğu gibi, asla da yadsınamayacak derecede de önemlidir. Coğrafya öğretmeninize öğretmenler günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu kusursuz kalem modeli tasarımsal açıdan benzersiz olup; mükemmel bir baskı teknolojisiyle hazırlanmaktadır. Ayrıca bu özel kalemi saat 14.00'a kadar vereceğiniz siparişlerde aynı gün kargoya teslim ediliyoruz.

  Coğrafya öğretmenlerinize bir değil, binlerce hediyeyi bir arada sunmak istiyorsanız hemen şimdi Kişiye ve coğrafya öğretmenliği mesleğine özel olarak hazırlanacak bu kalemi sahiplenmelisiniz. Coğrafya öğretmenleri için tercih edebileceğiniz en farklı ve en orijinal mesleki hediyeler daima Bikolihediye'de ve aynı gün kargo fırsatıyla sizlerle. Hiç şüphe yer yoktur ki, kişiselleştirilebilir olan her ürün, aynı zamanda sahibini de değerli hissettirir. O halde siz de coğrafya öğretmenlerinize kendilerine özel hazırlanacak bu kalemler yaptırarak mutluluktan ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

  Coğrafya Öğretmenine Hediye Kalem İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kalem kutusu içerisinde 2 adet kalem bulunmaktadır.
  2 -) Kalem kutusu beyaz renkte olup oldukça şık bir sunuma sahiptir.
  3 -) Kalem setindeki kalemlerden biri tükenmez; diğeri ise uçlu kurşun kalemden oluşmaktadır.
  4 -) Beyaz Kutunun Kutu ölçüleri: 16 x 5 x 2,5 cm'dir.
  5 -) Kalem kutusu üzerine dilediğiniz kişinin ismini veya mesajınızı yazdırabilirsiniz.
  6 -) Coğrafya Öğretmenine Hediye Kalem hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.