+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı

Ürün Kodu: T159
Gelin bu yıl ona farklı, eğlenceli ve çok güleceği bir doğum günü hediyesi verin. Sevdikleriniz için özel olarak sunacağınız hediyelerden biri olan Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı ile yüzünü güldürmeye hazır olun. Vereceğiniz hediye kesinlikle ilgi çekecek hediyelerden biri olacak. Yıllarca saklanacak ve sanki her satırı sizin duygularınızdan oluşan en özel duyguları içeriyor olacak.
134,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Hem tasarımı ile dikkat çeken hem de içinde yazılan notları ve görselleri ile hediyeyi tam anlamı ile ön plana çıkaran Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı tüm sevdikleriniz için sipariş edilebilir. Ona iyi ki doğdun demenin bizce en güzel hali bu olacak. İster şaşalı bir doğum günü kutlamasında, isterseniz oldukça mütevazi olarak geçirdiğiniz bir doğum günü kutlamasında hiç şüphesiz hediye vereceğiniz en nadide hediyelerden biri olacak.

  Sevdiklerinizi bu özel günlerde onurlandırmak ve ufak bir hediye ile taçlandırmak oldukça da ekonomik olacak. Ucuz ama çok özenli hediyelerden biri olan Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı ile farklı hediye arayanlara en güzel hediye seçeneğini sunmuş oluyoruz. Sizler de hem romantik hem şirin hem de akılda kalıcı bir hediye ile doğum günü kutlaması yapmak için bu kaliteli hediyeyi hemen sipariş verebilirsiniz. Bikolihediye farkı ile sizlere sunulacak olan Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı tam 48 sayfadan oluşan oldukça özel bir hediye. Üstelik aynı gün kargo inkanı da sizlere sağlanan diğer bir kolaylık olacak.
   

  Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim Kitabı İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Kitap, parlak renk birinci hamur kağıtla hazırlanmış olup, Ölçüleri: 14 x 10 cm.'dir.
  2 -) Kitap kapağı sert olup, arkalı önlü 48 sayfadan oluşmaktadır.
  3 -) Sevgiliye Doğum Günü Kitabı, hafta içi saat 14:00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.