En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablo

En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablo

Ürün Kodu: T402
Annelerimiz bizim en değerli varlıklarımız. Bizi sadece doğuran değil, sevgisi işe büyüten hatalarımızı telafi eden, mutluluklarımız ile mutlu olan canımız. Annenize hediye vermeniz ona hissettiğiniz sevginin sadece ufak bir parçası olabilir. Evet farkındayız hiçbir hediye onun size verdiği emeklerimin karşılığı ya da duygularınızın tamamı olamaz. Ama unutmayın ki anneler evlatlarından gelen ufacık bir hediye için bile çok mutlu olurlar.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bir anne için evladı tarafından düşünülerek hediyeye verilmesi ifade edilmeyecek kadar değerlidir. En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablo evinin en güzel yerinde yıllarca asılı olarak kalacaktır. En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablo çiçekler ile süslenen ve duygularınızı biraz da olsa anlatabilen bir seçim olacak. Anneniz isterse onu bir duvarda sergileyebilir, isterse sizi her an hissetmek için başucunda tutabilir. Hediyeniz onu o kadar çok mutlu edecek ki. Onu düşünüp ona özel bir tasarım hediye yaptırmanız oldukça ince bir düşünce. Üzerinde onun isminin yazıyor olması ve sizin ağzınızdan dökülen bir mesaj ile süslenmesi onun için paha biçilemez olacak.
   
  Sizler de En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablosuna yazdırmak istediğiniz 2 mesajı belirterek adını ve soy adını bildirebilirsiniz. Anneniz için özel olarak hazırlanacak olan bu tablo anneler günü hediyesi olarak ya da anneye doğum günü hediyesi olarak verilebilir. Çok şık ve bir o kadar da kullanışlı bir hediye. Hiç kuşkusuz evinin en çok beğendiği aksesuarı bu tablo olacak.
   

  En Değerli Varlığımsın Anne Kanvas Tablo ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün Ölçüleri: Kanvas Tablo 38 x 26 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Ürün kişiye özel hazırlanmakta olup, ürünü size özel hale getirebilmemiz için; siparişiniz esnasında mesajınızı yazmanız  gerekmektedir.
  3 -) Kanvas üzerine daha şık ve daha kaliteli bir baskı yapılabilmesi için, lütfen fotoğraflarınızın yüksek çözünürlükte olmasına özen gösterin!
  4 -) Ürün kaliteli beyaz bez yüzey üzerine süblimasyon baskı tekniğiyle hazırlanmaktadır. Kavas Tablonun iç yüzeyinde ahşap çerçevesi bulunmaktadır.
  5 -) En Değerli Varlığım Annem Kanvas Tablo hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde AYNI GÜN KARGOYA teslim edilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.