Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık

Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık

Ürün Kodu: T234
Sevdiklerinize ufak ama oldukça etkili bir hediye vermeye ne dersiniz? Verdiğiniz hediyeyi hiç ellerinden düşürmesin istiyorsanız en güzel hediye seçeneği olan Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık ile en ucuz hediyeyi alabilirsiniz. Hem uygun fiyat hem çam sakızı çoban armağanı hem de sevdiğinizi belli edeceğiniz özel bir hediye seçimi olacaktır.
.
19,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir hediye olan Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık ile isterseniz beraber olduğunuz bir fotoğrafı, isterseniz sadece onun fotoğrafını bastırabilirsiniz. Arkasına ise ona demek istediğiniz ufak bir not ile daha özel bir hale getirerek hediyenizi verebilirsiniz. Ev anahtarını, araba anahtarını kısaca bir insanın hayatında olmazsa olmaz olan anahtarlığı için harika bir anahtarlık seçimi yapmış olacaksınız. Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık oldukça parlak baskısı ve kaliteli tasarımı ile çok beğenilecek. Karşınızda ki kişiyi çok pahalı olmayan ve çok büyük olmayan bir hediye ile de ne kadar mutlu edebileceğinizi görebileceksiniz. Bundan daha mutlu verici ne olabilir ki?
   

  Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün sert ve dayanıklı bir malzemeden hazırlanmış olup beyaz renktedir.
  2 -) Kişiye Özel Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlık ön yüzüne resim, arka tarafına ise eklemek istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz.
  3 -) Anahtarlık üzerine basılacak resim ve yazılar sublimasyon baskı tekniği ile uygulanıyor. 
  4 -) Bu baskı tekniği son derece dayanıklı olup, uzun yıllar anahtarlık üzerinden silinmiyor. 
  5 -) Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Anahtarlık 5,5 cm çapında ve 3 mm kalınlığındadır.
  6 -) Lütfen Fotoğraf ve Mesaj Baskılı Kare Anahtarlığı size özel hale getirmeyi unutmayınız. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.