+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo

İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo

Ürün Kodu: T8144
​Yılın en güzel ve en iddialı hediyelerinden bir tanesi olan İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo, adından da anlaşılacağı üzere hem size özel karikatürlü bir biblo, hem de İstanbul teması ile hazırlanmış. Göndereceğiniz fotoğrafların karikatürize edilerek biblo üzerine taşınacağı bu esprili hediye ile hem İstanbul'a olan sevdanızı, hem de biricik aşkınıza olan güzel duygularınızı çarpıcı bir biçimde ortaya koymuş olacaksınız. 3 boyutlu tasarımı ile bulunduğu mekanda hemen fark edilebiliyor olacak İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo, şimdi Bikolihediye.com'da.
.
149,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sevdiğinize kıza hediye olarak İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo verdiğinizde eminiz ki Onu dünyanın en mutlu insanı yapacaksınız. Çünkü bu biblo hem size özel karikatürize edilmiş şekilde hazırlanacak hem de Galata Kulesi, martılar, pamuk şeker el arabası gibi figürlerle oldukça samimi bir hediye formunda. Aynı zamanda üzerinde isimlerinizin yer alacağı İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Bibloya sevgiliniz eminiz ki evinde bu harika hediyenizi sergileyecek en güzel yeri şimdiden araştırmaya başlayacaktır. Siz de sevgiliye hediye olarak farklı, sürprizli ve dekoratif öğeler barındıran sempatik bir hediye düşünüyorsanız İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Bibloyu kaçırmamanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

  İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  ** Ürün İstanbul teması ile hazırlanmakta olup, kullanılan objeler 3 boyutludur.
  ** Karikatürünüzün daha kaliteli şekilde hazırlanabilmesi için lütfen göndereceğiniz fotoğrafların kaliteli ve çözünürlüğü yüksek fotoğraflarınızdan seçmeye özen gösteriniz.
  ** Ölçüleri: 7 X 15 X 15 cm ölçülerindedir.
  ** İstanbul Aşıkları Karikatürlü 3D Biblo hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.