+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

İyi Kalpli Annem Bardaklı Hediye Seti

İyi Kalpli Annem Bardaklı Hediye Seti

Ürün Kodu: T14825
Anneler, yaşamlarımızdaki en değerli mücevherlerdir. Onların sevgisi, şefkati ve iyilik dolu kalpleri, hayatımızı aydınlatan en büyük güçlerdir. İşte bu yüzden, İyi Kalpli Annem Bardaklı Hediye Seti, annenizin kalbinde sonsuza kadar parlayacak bir armağan olarak tasarlanmıştır.
.
269,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bu özel hediye seti, annenizin sevgi dolu yüreğine özel bir dokunuş yapar. İçerisinde barındırdığı kişiye özel tasarlanmış kupa bardak, anahtarlık ve lezzetli çikolatalar, annenize duyduğunuz sevgiyi gösterebilmeniz için muhteşemdir. İyi Kalpli Annem Bardaklı Hediye Seti, sadece bir hediye değil, annenize olan derin bağlılığınızı ve minnettarlığınızı ifade etmenin özel bir yolu olarak öne çıkar. Bu set, onun her gün hatırlayacağı, kullanacağı ve sevginizi hissedeceği bir hediye sunar. Annenizin yüzünde oluşturduğu tebessüm, bu özel hediyenin ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha kanıtlar.

  İyi Kalpli Annem Bardaklı Hediye Seti İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  ** Hediye seti 3 üründen oluşmaktadır. 6 Adet çikolata, 1 adet kupa bardak ve 1 adet anahtarlık. Şık bir hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.
  ** Çikolatalar günlük taze çikolatalardan hazırlanmakta olup, sütlü kare çikolatadır. Ölçüleri: 4 X 4 cm'dir.
  ** Anahtarlık, kaliteli mdf malzemeden yapılmış olup, yüzeyi parlaktır ve canlı baskı ile hazırlanmaktadır. Anahtarlık ölçüleri : 5,5 cm X 5,5 cm'dir.
  ** Kupa Bardak Porselen malzemeden üretilmiştir. Bardak üzerindeki baskı kalıcıdır ve silinmmez. Elde yıkanması tavsiye edilir.
  ** Bu hediye seti hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.