Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle

Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle

Ürün Kodu: T596
Hiçine eğlence katmak ve onu daha keyifli bir hale getirmek mümkün. Bikolihediye olarak çok satılan puzzle ürünlerinizi bu kez dikdörtgen olarak tasarladık ve ta 99 parçadan oluşturduk. Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle ile dilediğiniz fotoğrafı özel olarak yaptırabilirsiniz. Ailenizin bir karesini, sevgiliniz ile olan fotoğrafınızı, arkadaşınız ile güzel bir anınızı yanı kısaca hediye vermek istediğiniz herkes için bu özel hediyeyi yaptırabilirsiniz.
.
39,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle özellikle gençlere hediye ve çocuklara hediye olarak da hazırlanabilir. Siz bu hediyeyi kimin için daha anlamlı kılmak istiyorsunuz? Yeni yıl hediyesi olarak ya da doğum günü hediyesi olarak hoş bir seçim olabilir. Hediyesi ile hem eğlenecek hem de tamamladığında isterse onu çerçeveleyerek sergileyebilecek. Yani kısaca dopdolu bir hediye diyebiliriz. Özellikle Puzzle yapmayı sevenler için harika bir öneri diyebiliriz. Fotoğraflı Puzzle kalitemiz oldukça iyi. Keyifle yapacak ve her anından mutlu olacaktır. Sizler de sevdikleriniz için kişiye özel puzzle hediyeleri ile onu eğlendirmeye hazır olun. Aynı gün hazırlanıp kargo yapılacak olan ürüne hızlıca ulaşabileceksiniz. Online hediye alışverişin adı artık Bikolihediye.
   

  Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün 99 parçadan oluşmakta olup, 25 X 30 cm. ölçülerine sahiptir.
  2 -) Arkasında bulunan destek ayakları sayesinde masa üzerinde ya da düz olan tüm yüzeylerde sergilenebilir.
  3 -) Kişiye Özel 99 Parça Dikdörtgen Puzzle, hafta içi saat 14.00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya verilmektedir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.