+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor

Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor

Ürün Kodu: T1291
Dikkatlerinizi çekecek ve sizleri avantajlı kılacak süper ucuz kişiye özel ışıklı dekorlar ile seçimlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Fotoğraflı led ışıklı dekor ilk tercihlerinizden biri olabilir. Led ışıklı dekor siparişinizi tamamlayıp bize ilettikten sonra biz de hızlı bir şekilde siparişinizi hazırlayarak adresinize kargo yapıyoruz!
.
219,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tekrara düşmemek yıldönümü hediyesinde önemli bir durumdur. Siz bu güzel ürünümüzü seçmiş olmakla hem sevgilinize sıra dışı bir armağan vermiş olacak, hem de çalışma masasında her an sizi hatırlamasını sağlıyor olacaksınız. Çalışma masanız böyle şık bir masa lambasıyla daha da bir renkli ve göz alıcı olacak. Aynı gün hazırlanıp, aynı gün kargoya verilerek gönderilen kişiye özel led dekor ürünümüz sevdiklerinizin eline en hızlısından ulaşıyor olacak.
   
  Sevgililer arasındaki güçlü bir bağ vardır. Kalbinizin sahibi sevgilinize gönlünüzden koparak verdiğiniz hediyeler paha biçilmez değere sahiptir. Çünkü sevginin önemi paradan çok daha üstündür. Bu duyguları diri tutmanın ve güçlendirmenin en güzel yollarından biri ise şüphesiz hediye vermektir. En güzelini bulmak ise zor değil. Sizi bekleyen bol ürün çeşitliliğini inceleyerek, en güzel fikri hemen bulabileceksiniz.

  Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ölçüleri : 13 cm yüksekliğindedir. Led Lamba Elektrik prizine takılarak çalışır.
  2 -) Kaidesi ahşaptan yapılmış olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. 
  3 -) Kişiselleştirme 10 x 11 x 3 cm ölçülerindeki Pleksi üzerine kaliteli ve canlı baskı ile silinmeyecek şekilde basılır.
  4 -) Ahşap kaidesi 10,5 x 3 x 2,5 cm ölçülerinde olup, kaide üzerine dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.
  5 -) Kişiselleştirme kaliteli baskı yöntemi ile yapıldığından kalıcıdır ve silinmez özelliktedir.
  6 -) Kişiye Özel Fotoğraflı Led Işıklı Dekor hafta içi saat 14.00'a kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.