+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

Ürün Kodu: T264
​Fotoğraflar zamanı ve anı donduran değerli eşyalarımız. Onlara baktıkça çoğu zaman gözlerimiz mutlulukla dolar; baktıkça de sevdiklerimizi daha yakınımızda hissederiz. Hani bunu niçin söylüyoruz? Çünkü bu sürpriz anı kutusu, tam 8 adet en özel fotoğrafınızı akordiyon şeklinde alıyor, ve sevgilinize enfes güzellikte bir sürpriz hediye olarak Ona sunuyor. Romantik bir şekilde ahşap kutuya sahip olan ve sevgilinize anılarınızı sürpriz bir şekilde sunacak olan Kişiye Özel Sürpriz Kutu, şimdi Bikolihediye mağazasında.
.
149,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (37)
 • En değerli, sizi en çok mutlu eden ve baktıkça sevgilinizi özlemle yad ettiğiniz o en güzel 8 fotoğraflarınızı gönderin bize, sizin için bu şık sürpriz kutudan yapıverelim. Üstelik kutunun kapağını da tamamen size özel hale getirelim. İsimlerinize özel olarak hazırlanacak ve sevgilinize yaşatacağı duygu yumağı en üst seviyede olacak olan Kişiye Özel Sürpriz Kutusu, tüm özel günler için planlayabileceğiniz en yaratıcı armağan oluyor. Hızlı bir şekilde sipariş oluşturarak satın alabileceğiniz ve en hızlısından adresinize kargo yapılacak olan bu özel kutu ile sevgilinizin ayakları yerden kesilecek.

  Sürpriz anı kutusu, tamamen size özel olarak hazırlanan romantik bir hediye seçeneğidir. Ahşap kutunun kapağını çekip, yukarı doğru kaldırdığınızda, kutu içerisinde katlanmış olan fotoğraflarınızla karşılaşıyorsunuz. Aynı zamanda kutunun ahşap kapağı da, sonsuzluk sembolü ile birlikte isimlerinize özel olarak hazırlanıyor. Son derece sürpriz dolu, bir o kadar da anlamlı bir hediye seçimi olacak olan bu romantik obje, her an sevgilinizin elinin altında yer alıyor olacak. Baktıkça size olan özlemi ve sevgisi daha da kabaracak olan Kişiye Özel Sürpriz Kutusunu şimdi hemen kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 


  Kişiye Özel Sürpriz Kutusu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Sürpriz Kutu ahşap malzemeden yapılmış olup, 9 X 7 X 4,5 cm. ölçülerindedir.
  2 -) Kapağını açmak için kapak bağlantı yerinden hafif öne doğru itmeniz gerekmektedir. Kapağı geriye doğru ittirdiğinizde kutu kapağı kilitli hale gelecektir.
  3 -) Sürpriz anı kutusu, 8 adet fotoğrafla hazırlanmaktadır. Bu nedenle siparişiniz esnasında lütfen 8 adet fotoğrafınızı tek tek yükleyiniz.
  4 -) Kutu kapağını açtıktan sonra katlanır haldeki fotoğraflarınızı yukarı doğru çekerek görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra katlama yerlerinden tekrar katlayarak kutu içerisine koyabilirsiniz.
  5 -) Kutu kapağı üzerine lazer işleme yöntemi ile isimleriniz yazılmakta olup, silinmez özelliktedir.
  6 -) Sevgiliye hediye Sürpriz Kutu hafta içi saat 14.00'â kadar verilecek siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.