+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Klasik Anne Sözleri Duvar Saati

Klasik Anne Sözleri Duvar Saati

Ürün Kodu: T644
Anne deyince aklımıza birçok anı, birçok söz, birçok önemli an geliyor öyle değil mi? Peki bunların içinden en komik olanı nedir diye sorarsak ne cevap verirsiniz? Kesinlikle meşhur anne sözleri olsa gerek. Sanki her annenin örgütlenerek oluşturduğu bazı sözler var değil mi? Hemen hemen her annenin çocuklarına kullandığı ortak sözler. Bazen çok komik, bazen düşündürücü ama hiç acıtmayan anne sözleri. Bu kez biz annelerinizi biraz güldürmek ve onları şımartmak istiyoruz. Bunun için sizlere çok eğlenceli bir hediye sunuyoruz. Klasik Anne Sözleri ile süslenmiş bir hediyeye ne dersiniz?
.
269,90 TL

-

+

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Klasik Anne Sözleri Duvar saati oldukça keyifli bir ürün. Üzerinde bir annenin çocuğuna sinirlendiğinde, güldüğünde, merak ettiğinde kısaca birçok anında kullandığı ortak kelimeler yer alıyor. Okudukça eğleneceğiniz ve çok güleceğiniz bu tasarıma anneleriniz de bayılıyor olacak. Hem kendi annelerinize hediye olarak hem de kayınvalidenize hediye olarak kesinlikle almalısınız. Evin en güzel yerine asacağını düşündüğümüz bu Klasik Anne Sözleri Duvar Saati ile annelerinizi şımartıyor olacaksınız. Üstelik saatin orta kısmında onun ismi yazıyor olacak. Yani hediye çok daha fazla anlam kazanıyor. Klasik anne sözleri ile süslenen bu saat bir taş ile iki kuş vurmanızı sağlıyor olacak. Anneler günü hediyesi, yeni yıl hediyesi ya da anneye doğum günü hediyesi olarak değerlendirebilişiniz.
   

  Klasik Anne Sözleri Duvar Saati İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  1 -) Ürün, HDF malzemeden üretilmiş  olup, 27 cm çapındadır.
  2 -) Yazılar duvar saati üzerine sublimasyon baskı tekniği ile uygulanmaktadır. Süblimasyon baskı son derece kaliteli olup, uzun ömürlüdür.
  3 -) Klasik Anne Sözleri Hediyelik Duvar Saati, 1 Adet AA Pil ile çalışmaktadır. (Ürün fiyatına Pil dahil değildir.)
  4 -) Bu özel duvar saati kişiye özel hazırlanmakta olup, lütfen siparişiniz esnasında saat üzerine yazmasını istediğiniz mesajınızı ve annenizin ismini belirtmeyi unutmayınız!
  5 -) Annemin Klasik Sözleri Saat hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.